Sayfa 2/532 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4254 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

bu fiyatlardan bazıları sattıgına göre artık bence alınabilir uzun bir dolar ve mevduat tatilınden kafamı dinlemiş bir şekilde dondüm aranıza full dönmeyi planlıyorum 2 gündür kimin hisseleirni alıyorsam kusura bakmasın
    Son düzenleme : muratli; 24-10-2018 saat: 11:06.

2. Sıkıntı Yok muratlı istersen bir 5 bin daha satayım hemen sana sen bence mevduat ta kal daha çok kazanırsın

Alıntı Originally Posted by Caglar38 Yazıyı Oku
    Sıkıntı Yok muratlı istersen bir 5 bin daha satayım hemen sana sen bence mevduat ta kal daha çok kazanırsın
    olur kardeşim ben pasif yazdım 3000 tane falan ver sen kalan 2 taneyide alırım sağolsın

4. burda kendimi artik sirk'te gibi hissediyorum....soytarilik diz boyu...

5.  Alıntı Originally Posted by muratli Yazıyı Oku
    bu fiyatlardan karaktersizler sattıgına göre artık bence alınabilir uzun bir dolar ve mevduat tatilınden kafamı dinlemiş bir şekilde dondüm aranıza full dönmeyi planlıyorum 2 gündür kimin hisseleirni alıyorsam kusura bakmasın
    Senden büyük karaktersiz varmi acaba.
    Utanmadan bide yaziyor burda

6. satışa hisse yazmayıp aktiften hisse satıyor gibi görünmen çok safça kendi kendine kendi hisseni alıp satıyosun birde burada tiyatro oynuyorsunuz

7. yüreğiniz yetiyorsa yaz pasife satışını görelim gerçek hayatı

8. Bıraksanız işlem olmuyor satışlara 1 er lot ezik ezik maksat satış gözüksün satışları yazmalar, mal alırsan daha aşağı itecem diye bi yerini yırtmalar, sonra dökecem o alanı diye 10 lot işlem olmayacak fiyatlarda 10 000 lot al sat yapmalar farklı kurumlar üzerinden ,tek kişilik tahta işte nereye çekerlerse oraya. Bize Hacivat Karagöz oynuyorlar yıllardır hergün.Patronun eli üzerinde devamlı hissenin zaman daralıyor 192 mly piyasa değerinde işlem görüyor, bu kadar enayi satıcı dolu havasını kimse yemiyor beyler anca kendinizi kandırıyorsunuz.

Sayfa 2/532 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •