Sayfa 3/524 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4190 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Bıraksanız işlem olmuyor satışlara 1 er lot ezik ezik maksat satış gözüksün satışları yazmalar, mal alırsan daha aşağı itecem diye bi yerini yırtmalar, sonra dökecem o alanı diye 10 lot işlem olmayacak fiyatlarda 10 000 lot al sat yapmalar farklı kurumlar üzerinden ,tek kişilik tahta işte nereye çekerlerse oraya. Bize Hacivat Karagöz oynuyorlar yıllardır hergün.Patronun eli üzerinde devamlı hissenin zaman daralıyor 192 mly piyasa değerinde işlem görüyor, bu kadar enayi satıcı dolu havasını kimse yemiyor beyler anca kendinizi kandırıyorsunuz.
    Bu dediğinizi halk yatırımdan işlem yapan kardeş yapıyor ben net alıcıyım hiç bir alakam yok tanımam etmem.
    Butun kademeler 1 lot satıs yazıp kendinden kendine 1 lot işlem yaparak hep fiyat düşürüyor 1 sene once de yapıyordu hatta o donem bu kardeşi spk ya şikayet ettim hala yapıyor

2. ozetle sunu mu soyluyorsun; ben burda hisse soyle iyi, imar yil sonuna kadar cikar, su zaman cikar diye gaz verdim millete. Sonra gittim tum hisseleri sattim, dolar ve vadeye yatirdim. Simdi geri geldim topluyorum...bu mudur ozet?

Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    ozetle sunu mu soyluyorsun; ben burda hisse soyle iyi, imar yil sonuna kadar cikar, su zaman cikar diye gaz verdim millete. Sonra gittim tum hisseleri sattim, dolar ve vadeye yatirdim. Simdi geri geldim topluyorum...bu mudur ozet?
    Hayır kardeşim ben sadece 30000 lotluk su sat al yapanları terbiye portföyümü sattım en son yoksa hep malım vardı. En son 30 larda alıp 35 de satmıstım agustos ayında sonra laf olsun diye ufak tefek 26-27 alıp 30 sattım madem hep sat al yapıyorlar hep aşağı versinlerde görelim.

Bir de doları guzel yakaladım 6 lira 7 lira. Mevduat bana göre de değil manen karpayı deselerde yalan geliyor o yüzden borsa ve gayrımenkul tercihimdir.

4. ha o zaman tamam....))

SAYIN MURATLİ HEDEFİNİZ KAÇ BU HİSSEDE

6.  Alıntı Originally Posted by aucar Yazıyı Oku
    SAYIN MURATLİ HEDEFİNİZ KAÇ BU HİSSEDE
    Hedef YOK sadece emilecek kanlar var!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğru tespit hedef yok.

Bu kadar cok hareketli sat al cı görece kücük yatırımcı ve ve bu kadar cok hareketsiz buyuk yatırımcının oldu yerde hedef son gune kadar calısmaz. Ben bunu anladım. Ona göre savunma mekanizmamı geliştirdim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir Benim amacım sat al yapan borsacı ekibi onların anlayacağı dilde bitirmek.

26-27 lerde sat al yapanı bitirmek için iyi fiyat bence. İyi oynayan zamanlamayı iyi yapan kazansın. İşin en sonunda fiyat 3-5 katı diyorlar öyle haklılar, kasım 15 den sonra sürec zaten netleşir. Ama kısa vadede bunlara çok da takılmamak lazım fiyat neyse odur.
    Son düzenleme : muratli; 24-10-2018 saat: 15:52.

8. Borsacı olmadığını iddia eden birine göre derin yorumlar bunlar !! Mevduat taydım yazmışsın? Bana göre değil demişsin sonra!
    Endonezya mal kaptırmayın az mal kaldı dışarıda bitince uçacak derken 35 den sattım demiştin. Yetmedimi KY nın kanını emmek!

Aman bu adamın dediklerine güvenmeyin buna göre önümüzdeki ay imar çıkacak. 3bin 5bin lot hisseyi daha alınca satıcı kalmayacak! Hisseyi baskılayan yok sadece zararına alsat yapan Kayserili var..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 3/524 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •