Sayfa 520/579 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4625 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by muratli Yazıyı Oku
    daha yeni başlıyoruz dur korkutma milleti
    bu lafi ben bir yerden hatirliyorum. 2 sene once de ayni lafi etmis olabilir misin acaba?...yeni basliyormus...komik cocuk )

2. Tarlaya ektim soğan

Meydan burası değil orası buyur ...

Gedik mefta yapı mefta ziraat mefta oldu ufak ufak çaktırmadan geri gelmeye calısıyor çok zor. Teb temelli mefta.

şimdi seyredelim alemi seçime ne kaldı
    Son düzenleme : muratli; 20-06-2019 saat: 10:46.

Yapacağın tahtanın da, senin de........

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Beyler şu ziraat deki kardeşi uyandırır mısınız geç kalmasın bir daha satış yazsın 60 lot alsam 26,42 oluyor %10 lütfen ayıp oluyor işe vaktinde gelsin grafik hoş olmaz diyorlar

hah iste 2 dakika geçikme ile geldi......24,70 yazdı hadi bismillah hayılı cumalar olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Yapacağın tahtanın da, senin de........

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Adam yapacağını yapmış büyük alıcıları korkutmuş, bizde ky da para kalmadı.. satış yazmasına gerek kalmıyor... tek lot la fiyatı düşürüyor... bir güçlü alıcı gelse yada en önemlisi imar gelişmesi her şey değişir....

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. 1 lot 1 lot düşürmeye çalışan iş yatırım tam bir ezik malı yok alıp zararına falan satıyor o kadar komedi

şu an bir tek ziraat var 2000 lot almıştı o aklınca pasif yazıp buralarda tutmaya çalışıyor amacı daha da almak satacak var mı zor... 2000 lotla burada tutmaya çalışmak ise tam bir hayal.

Bugün sabah 60 lot aktif alış yapsam 26,50 olacak uyardım kardeşi yaz yaz diye ancak yazdı

Pazar secim sonrasında meclis....2000 lot 1 lot ile bu işler olmaz gençler biraz patrondan virman isteyin

7. Seçimi CHp kazansa da, RTE il meclis grubunun komisyonlarda hakim konumda olduğunu ve İBB başkanını çalıştırmayacağını açıkça söyledi. Yani 5000 lik Nİp daha uzun süre bekleyebilir. 5000 lik bir bütün olarak onaylanmadan ise Kartal belediye ne yaparsa yapsın İBB den bağımsız olarak inşaat ruhsatı veremez. Umarım Kartal meselesi iki parti arasındaki çekişmeye konu olmaz.

8. Bu adamlar neyin kafasını yaşıyor acaba.Deneme amaçlı aldım az önce.1 er adet dizmiş satış kademesine.Biraz alınca yukarı sürüyor mecburen.Öğleden sonra daha da alacağım.Mevzu artık bitmiş bence burda.Kıvılcım bekleniyor.
    Seçimi kim kazanırsa kazansın tahtaya yarayacak.Belirsizlik bitiyor.Toplama zamanı.YTD

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 520/579 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •