Sayfa 574/574 İlkİlk ... 74474524564572573574
Arama sonucu : 4590 madde; 4,585 - 4,590 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Kardeş hangi vasfınla yatırımcılara ders verebileceğine inanıyorsun.

Şirketi bizden iyi mi biliyorsun ? malın bizden çok mu? kendi anlatımınla tekniğe göre mal alıp satan borsacı kamilsin ....

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Son ders: Bu türden forumlarda kimki "sıklıkla" buralardan satılacak malım yok diyorsa o patronun adamıdır. % 100
    Patron bize mal toplamaya çalışıyor gibi geliyor? Bunca baskı bundan değil mi? Sattırmazsa nasıl alacak? 30 dan sattırıp alması toplaması daha kolay değil mi?
    Sence patron beş para etmez şirketini 1 lot1 lot satmaya mı çalışıyor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by muratli Yazıyı Oku
    vay vay ayan kardeş helal sana maydanoza limon sıkmışsın

Millet artık ne yaptığınızı çok net görüyor burada sanılanın aksine ciddi bir ciddi yatırımcı kitlesi var ve her gün oynak borsacıları temizliyor.

Mecbur çalının arkasına kaçacaksınız fiyat 50 60 olsaydı sizler kurt bizler kuş olurduk ama 25 30 lirada bizler kurt sizler kuşsunuz. Bunu da unutmayın derim.
    Ne yazdığın kime yazdığın anlaşılmıyor?
    Ne calısı ?ne kurdu ? Oynak borsacı A131ciler!!! Ben aldım bekliyorum.... benim 5 yıldır duruşum fikirlerim net ... sadece imar planlarıma göre cıkmadı...

Her fiyattan kurt olan A131 cileri tanıdık artık.., her imar adımında KY cı sıkıştırıp parasını 40lardan da aldınız, 35den de 30 dan da 25 den de. İmar çıkınca bu tarlanın ederi belli, bu süre için de siz staja devam edin.....

4.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Patron bize mal toplamaya çalışıyor gibi geliyor? Bunca baskı bundan değil mi? Sattırmazsa nasıl alacak? 30 dan sattırıp alması toplaması daha kolay değil mi?
    Sence patron beş para etmez şirketini 1 lot1 lot satmaya mı çalışıyor?
    Sorulması gereken: İmar çıktıktan sonraki şirket stratejisi nedir, sorusudur. Ve bu soru defalarca sorulmasına rağmen ( mesela son genel kurul tutanağına bakın, kendisi cevap vermemiş genel müdüre paslamış, sonrasında nasıl da ustaca kıvırmışlar) bugüne kadar hiç bir açıklama yapılmamış olması. Oldukça manidar bir durum. Normal değil yani. Benim nezdimde kötü niyeti simgeliyor.

5. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Sorulması gereken: İmar çıktıktan sonraki şirket stratejisi nedir, sorusudur. Ve bu soru defalarca sorulmasına rağmen ( mesela son genel kurul tutanağına bakın, kendisi cevap vermemiş genel müdüre paslamış, sonrasında nasıl da ustaca kıvırmışlar) bugüne kadar hiç bir açıklama yapılmamış olması. Oldukça manidar bir durum. Normal değil yani. Benim nezdimde kötü niyeti simgeliyor.
    Kötü niyet konusunda herkes hem fikir, ama imar çıkınca bu arsayı kavun tarlası mı yapacaklar?

Aynı kötü niyet fiyatı baskılayıp mal toplamaya çalışıyor olabilir mi? Mutlu akü de de yapmış olabilirler mi bunu? Yada bazı ilginç nicklerle burada olumsuzluk yaratıp yatırımcı kaçırtmaya çalışıyor olabilir mi? Sadece ortama maydonoz olsun diye mesela?

Bu baskıdan istifade stajyer spek grupları alavere dalavere çevirip muradını bozup cebini doldurmuş olabilirler mi?

Bunlar beraber çalışıyor olabilirler mi?

6. Bu çete son derece organize.SPK'ya yakalanmamak için her gün farklı kurumlardan işlem yapıyorlar.

Sayfa 574/574 İlkİlk ... 74474524564572573574

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •