Sayfa 678/678 İlkİlk ... 178578628668676677678
Arama sonucu : 5424 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by tarlaci Yazıyı Oku
    Millet bu forumda iyice cildirmis artik. 6,000 lot yuzunden yatirimci korktu diyenler, bunu nokta atisi gorenler. Ne kullaniyorsunuz soyleyin biz de alip ayni kafayi yasayalim. Komik olmayin bu hissenin alis verisi - hacmi - 100binlerce hisse olmali ki gercek degerlerine gelsin. 6,000’den korkan yatirimci hic gelmesin, gitsin kuruyemisci dukkani falan acsin...
    aynen öyle... 6 bin lotu bize itelediler problem yok ama mali biz satmaya kalkinca cirlama yap...sayin tarlaci sizin lotunuzu bunlar gorse demekki almayi birak ekranlarina bile acmazlar bu kagiti

2. Kağıdı yükselten de düşüren de aynı ekip. Dışarıdan gelip alan yok. O yüzden bu tarz dümenden düşüşlerde yükselişlerde beni pek ilgilendirmiyor. Ne zaman imar ile ilgili resmi bir haber gelir. O zaman duruma bakarım. Yoksa arsa orada kağıt burada. Boş strese gerek yok

3. Valla onu bunu bilmem hayal bu ya...

vakıf satar iş yatırım satar alttan alır oyak satar alttan alır whats up çeteleri gazla çalışır.... arada o su bu bıkkın yatırımcı dokulur sonra 22-24 bandında tum çetelerin mallarını kökünden alınır

Aynı enayi çete sonra her seferinde %30-40 yukarıdan geri alırlar.

Aldıktan sonra onlar gibi sat al da yapılmaz ama baslarlar vızık vızık a1 a1 diye ağlamaya.

Bunu 20 kere yaşadık gene yaşayacağımız belli . Sırf kızdırdığınız için oluşturulan borsacı terbiye portföyü sayesinde ana malda maliyet yok allah razı olsuın şuursuz borsacılar.

Böyle bir film olsa vizyonda iyi olmz mı ? Sevdiniz mi hikayeyi 100 kere seyrettik bıkmadık siz de bıkmadınız hiç sorun yok
    Son düzenleme : muratli; Dün saat: 17:07.

4. Benim gibi kağıda tekniğine bakarak girenler en fazla 1.000 lot işlem yapar bu tahtada. Herkesi kendiniz sanmayın sayın dostlarım. Bizler bu piyasanın zavallılarıyız, derdimiz zorumuz sizlerden bir şeyler tırtıklamak. Çok paranız var çünkü. Yoksa % 15'i nasıl cebe indireceğiz öyle değil mi ?

Mesela bu grafik bana yavaş yavaş almam gerektiğini söylüyor. 10 lot 10 lot. Çaktırmadan. Bana ne arsadan, belediyeden yahu. Ben çizgilere bakarım. Kimse de üzerine alınmasın bu yazdıklarımdan.

5. inadina satiyorlar yeminle...simdi 6 bin lotu satista gosterip , 24 den mal mi alsak...

6. Biri gelip 1000 lot alınca kuyruklarını kıstırıp kaçmaları yok mu en çok da o hoşuma gidiyor

hsbc sattığı 6000 lotu geri almaya basladı

7. 1 dir 1 oynamaya başladık biz iş yatırımdaki polen kardeşle. Siz de buyrun çok zevkli. Bence günümüz dünyasında tam böyle piskolojik olarak incelenmesi gereken bir karakter bu. Kesin kimsesi yok asosyal facebook instagram karakteri kendi kendine böyle 1 lotlarla falan önemli bir iş yaptığını zannediyor. Böyle akıllılar olacakki malları güzel maliyetle geri alalım
    Son düzenleme : muratli; Bugün saat: 11:34.

8. Dün, yazdığım 25.82 alımlarıma 1+1 tane gelmiş. Taneyle satış yapıyorlar.

Sayfa 678/678 İlkİlk ... 178578628668676677678

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •