Sayfa 14/903 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7218 madde; 105 - 112 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Sevgili SKBNK yatırımcıları,

Aklıma takılan bir husus var, aydınlatırsanız sevinirim. Bu hissede geçen sene ben de bir süre yatırım yaptım zira o zaman diğer bankalara göre fiyatı gerçekten ucuz kalmıştı. Fakat gelinen noktada, hisse F/K ve PD/DD oranlarında diğer bankalara göre pahalıdır. Örneğin, arkasında Koç grubu olan Yapı Kredi Bankası bile F/K : 3.22 ve PD/DD : 0.36 oranlarından işlem görmekte iken, Şekerbank hissesinde bu oranlar F/K : 8.00 ve PD/DD : 0.46 dır. Hakeza, Garanti, Halkbank, İşbankası gibi ülkenin dev bankaları da Şekerbank'tan ucuz seviyelerde işlem görmektedir. Bu durumda, banka hissesi alınacaksa , neden Şekerbank hissesi alınmalıdır'ın yanıtını paylaşabilirseniz çok memnun ve müteşekkir olacağım. Saygılarımla,

2. Size kısa ve öz...beklentileri için sn dragon.. 1 milyara mantıksal olarak banka olmaz

3. Borsada beklentileri satın alırsınız

Kesinlikle açıklamalara katılıyorum. En önemli noktalara değinmişsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Size kısa ve öz...beklentileri için sn dragon.. 1 milyara mantıksal olarak banka olmaz
    Borsa da askerlik gibi mantığın bittiği yerde başlıyor ) 7 kişi toplanıp bankaya girebilir şu durumda ama neden girmiyorlar? Büyük resmi sadece biz mi görebiliyoruz. Bankacılık sektöründe kartlar yeniden mi dağıtılıyor? Çok yakında bekleyelim ve görelim

6. Bu bankanın piyasa değeri 195 milyon USD bile etmiyor şuan

7. Ayrıca bu fk lar falan özellikle şekerbank için sanal rakamlardan başka birşey değil..çünki açıklanan kar ya da zarar rakamı üzerinden bu oranlar sizi çok ama çok yanıltır...size şöyle soralım 6 aylık bilançoda açıklandığı gibi bu banka sizce 71.4 milyon karmı yaptı..şu bilançoyu bilen birilerine okutmanızı şiddetle tavsiye ederim... Siz bu kâra göre fk ya bakarsanız sonra tabiki dersiniz ki bu banka pahalı...milyarlarca Zarar açıklayıp milyarlarca değere sahip o kadar şirket var ki...yani bilançolardaki hangi kalemler önemlidir...bunlara bakmak lazım...yatırım tavsiyesi değildir

8. 50 eurolardan 8 euro ya gelmiş bir deutsche bank var bankacılıkta herşey mümkün 25 e düşünce vay ve yarıya indi çok ucuz alayım diye adamın parası yarıdan fazla azaldı. en büyük hatam ortalama düşürmeye çalışmak oldu zarar çok büyük umudum ise sıfır. Aslolan şu anki değeri ilerisi ise hayal 0.50 TL bile olsa şaşırmam bu saatten sonra

Sayfa 14/903 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •