Sayfa 697/697 İlkİlk ... 197597647687695696697
Arama sonucu : 5575 madde; 5,569 - 5,575 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Böyle adi bir kağıt yok aldığım her yerden zarar ettiğim tek kağıt

2.  Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Borsa coştu bu moloz da tık yok gene
    Bankanın kısaltma kodundan belli SKBNK
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Değerli başkanımızın başkanı olduğu Şekerbank iştirakleri...Şekerbank dahil 6 şirketin başkanlığı açıkça gözüküyor.
    Ayrıca kesin bilmiyorum ama sadece tahminimdir.Şeker GYO,SEMVAK ve PROMESA inşaatında başkanlığını yapıyor...
    Gecesini gündüzüne katıyor....

Sayın başkan durumdan memnun galiba,bilançoda gözüken rekor zarardan(başka bamkanın zararı varmı)bilançonun şartlı kabulü ile onaylanmasından ,tahtada yapılan manipülasyonlardan ve tahtada pozisyon alan itibarı düşürme şüphesi veren bir güruhun piyasa bozucu işlemlerinden memnun olduğunu zannetmiyorum.
    Nasıl olsa sayın başkan bankanın ve iştiraklarinden 8-10 yerden yönetim başkanlığı sıfatıyla maaş alıyor...
    Xu 100 endeksin yüzde 2 ye değer kazandığı günde bankamız tahtadaki güruhun üstün çabaları 0 kapatmıştır..
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Gedik teki utanmaz adam aylardır olduğu gibi bu günde lambalama ve piyasa bozucu işlemlere devam etmektedir.
    Ortak hareket ettikleri bilinen aracı kurumlardan işlem yapanlar tahtada kar etseler neyse amaçları trade olduğunu zannetmiyorum...

Ve bugün de kapanış seansı işlemlerine dikkatle bakınız.Aylardır yukarıda belirtilen lambalamayı yapan şahısın işlemlerine bakınız.
    31 e lotla işlem yapıyor.Bu ne dir.invest kapanışı 1 lot satışla 0.90 kapatmıştır.
    lambalamacı yatırımcının 31 er lot işlemleri de dikkat çekicidir.
    Ey sorumlular ve yetkililer..
    Hissemize sahip çıkın,itibarını koruyun...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. Araniza yeni katildim, teknik direnc destek bilgisi verebilen varmidir?

6.  Alıntı Originally Posted by mavidemlik Yazıyı Oku
    Araniza yeni katildim, teknik direnc destek bilgisi verebilen varmidir?
    Batakhaneye hoşgeldin

7. Kağıdın daha düşeceği yer kaldımıki

Sayfa 697/697 İlkİlk ... 197597647687695696697

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •