Sayfa 705/724 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715 ... SonSon
Arama sonucu : 5787 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Şurada bi yorum olmasa sezsiz dursak birakin sitem etmeyi biraz susalim sakince izleyelim olmazmi varsa elinizde susalim lutfen
    2 yıl dır susuyoruz ne oldu 1,72 den düştük buralara

2. Sussan olmuyor konuşsan olmuyor içimize ata ata hasta olduk

3.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    en güzel yorumlar sizlerden çıkmakta sayın iluvatar ve özgürçocuk! Bu arada HK abi daha önceki günlerde aldığı malları bugün deniz ve sekerden satışa dayadı kamyon ile ) sekeryat 4milyon 400 bin sattı garan ya dan 1 milyon sattı hayırlısı! Gün bazında senet 1,700 bin lot ekside! Hayırlısı! Evet gündem maddesi daha fazla ucuz ve zarar eden başka bamya senedi bulunamadı seker dışında! şu zararı olmasa 1,20 yapmıştı! teknik temelden anlamayan davul zurnacı ben bilirim hatta ben bildim tavan yapacağını ,bir kağıda yazmıştım Allah şahidim diyebilecek kadar kendilerini safça ego tatmini yapıp artistçe öne atacak kadar zavallı olmuştular ) (terbiyesizce,ego tatminsizi pecmurdeler) yukarıda Allah şahidim yalancı dalkavuk borsacılar! ) atlar hemen az yukarı yapsa )

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hocam bamya deme lütfen bamyanın bile kilosu pazarda 20 TL bu ise 1 TL bile değil

4. Ben bu hisseyi baskılayan spek herşfe tekrar sesleneyşm:birader “götü ile inada giren altına sıçar”diye bşr tabir var anadoluda!!
    Hatırlatayım ��������������������������

5. Kasasında 1.5 milyara yakın para, 2 milyardan daha fazla öz sermayesi, milyara yakın GYO su olan, 66 yıllık uyuyan bir banka var....ŞEKERBANK...yatırım tavsiyesi değildir, yanlış anlaşılmasın)

6.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Kasasında 1.5 milyara yakın para, 2 milyardan daha fazla öz sermayesi, milyara yakın GYO su olan, 66 yıllık uyuyan bir banka var....ŞEKERBANK...yatırım tavsiyesi değildir, yanlış anlaşılmasın)
    Kime anlatiyon bunlari suraya bi ara verin yazmayin diyoruz hep ayni seyler gülay hanim bile verileri paylaşmiyo boş muhabbet etmekten ne anliyonuz bi susun da yazmayın yeter artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bize Her Yer Trabzon
    Gönderi
    658
    Pazarlamacı gelmiş yine kağıdı ele verecekler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bize Her Yer Trabzon
    Gönderi
    658
    Aynı yazdiklarini burda 2 kere yazmış hızını alamamış Cemas sayfasında yazmış tam spek uşağı
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...15#post3716915

Sayfa 705/724 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •