Sayfa 715/797 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon
Arama sonucu : 6370 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Yılsononuna kadar ılgınc seyler olabilir.

SYR 12.5 sınırda ve yılsonununa kadar batık kredilere karsılık ayıracak sermaye guclendırılmesı gerekıyor.

Bankayı kim guclendirecek, nasıl olacak.

% 9.4 sekerbank payları blok birine satılabilir.

aynı olcek bankalarla satıs, Birleşme olabilir.

Ana hissedarların katılımıyla Coco tahvil ihrac edilerek ana sermaye guclendırılıebılır.

Bedelli ıcın kayıtlı sermaye tavanı guncellenmeli. Suanda o yonde bır gırısım yok.
    Bedellide olumlu olur.
    Hisselerin büyük kısmı kendinde değil mi bedelli için parayı nereden bulacak?

2.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    Hisselerin büyük kısmı kendinde değil mi bedelli için parayı nereden bulacak?
    Salliyo iste %75 ile bedelliye girecek kendi kendine bedelli yapcak sunu bedelsiz de tam olsun bedelli yaparak hisseye niye deger kaybettirsin para olsa zaten tarihi zarar açiklamaz

3. selamlar,

bugun hacimli ve alıcılı başladık, sanki bişeyler için zaman daralıyor gibi bir havası var.

4. İş insanı Aydın Doğan, Hilton Bosphorus’u satışa çıkardı.
    2005'te mülkiyeti Emekli Sandığı'na ait olan, Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı oteli konumundaki Hilton'u Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan 255.5 milyon dolara satın alan iş insanı Aydın Doğan, oteli satışa çıkardı. Konumu itibariyle yerli ve yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği 62 bin 337 metrekarelik alana kurulu Hilton İstanbul Bosphorus Oteli için Doğan'ın, satın alım bedelinin çok üstünde bir rakam istediği konuşuluyor. Nişantaşı ve Taksim'e yürüme mesafesinde, İstanbul Boğazı ve Tarihi Yarımada manzaralı otelin bahçesindeki bin 56 ağacı kesip yerine AVM, villa ve otel yapmak için rapor düzenleten Doğan'ın yatırım planı daha önce Anıtlar Kurulu tarafından engellenmişti.

Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    İş insanı Aydın Doğan, Hilton Bosphorusâ��u satışa çıkardı.
    2005'te mülkiyeti Emekli Sandığı'na ait olan, Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı oteli konumundaki Hilton'u Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan 255.5 milyon dolara satın alan iş insanı Aydın Doğan, oteli satışa çıkardı. Konumu itibariyle yerli ve yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği 62 bin 337 metrekarelik alana kurulu Hilton İstanbul Bosphorus Oteli için Doğan'ın, satın alım bedelinin çok üstünde bir rakam istediği konuşuluyor. Nişantaşı ve Taksim'e yürüme mesafesinde, İstanbul Boğazı ve Tarihi Yarımada manzaralı otelin bahçesindeki bin 56 ağacı kesip yerine AVM, villa ve otel yapmak için rapor düzenleten Doğan'ın yatırım planı daha önce Anıtlar Kurulu tarafından engellenmişti.
    Haberin ilgisi nedir şekerbankla?

Bir satıs olacaksa Fibabank, BNP yani Teb, alternatifbank, ICBC bankı takıp etmek lazım, potansiyel alıcılar bunlar olabilir. Onumuzdekı donemde sektorden cıkma, Birleşmeler olacaktır.. Bankanın durumu cok kotuleşirse sektorde İflas dalgasını tetıkletmemek ıcın ziraatbankasına bunu katabilirler.

Sandıktaki basiretsizler bankayı adam gıbı yonetemıyor gozukuyor.

2018 yılında sekerbank sandığına 59 milyon TL avans gıtmıs bankadan, 2017 de olmayan ama 2018 de yapılan bu işlem neyin avansymış anlamadım.

6. Ne allahın belası bankaymışsın ne kanserli virüs müşsün yeter la yeter adi insanlar endex %2,artıda gitmeyen banka yok siz. Ne bok yiyorsunuz ne

7. Ahmet Özhan
    Güzel aşık cevrimizi.
    Çekemezsin demedim mi
    Bu bir rıza lokmasıdır.
    Yiyemezsin demedim mi
    Demedim mi demedim mi
    Gönül sana söylemedim mi ah
    Demedim mi demedim mi
    Gönül sana söylemedim mi
    Bu bir rıza lokmasıdır
    Yiyemezsin demedim mi
    Yemeyenler kalır naçar