Sayfa 836/880 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846 ... SonSon
Arama sonucu : 7040 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by serik Yazıyı Oku
    Ciddiye almayın,bir ay sonra zaten kaybolacak (;
    Biz yillardir burdayiz kardesim herkes kazanirken biz kazanamiyoz bunu net goruyosun besiktas sayfasina gel yukselmeden yazdigimi gor ne kazanmisim gör ordada isyan ettim %30 dan fazla aldik burda ben kimseye satmi diyorum hissemizin hareketi bu yillardir inşallah %500 kazaniriz bana 50 de yeterde siz kazanin bu sıkıntılı günler gecer inşallah

2. Kulüp başkanları virüsten önce tavan tavan ciziyotlar virüs TÜRKİYE de cıkarsa İşallah cıkmaz statlar kapanır diyerek hızlı hareket ediyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Kulüp başkanları virüsten önce tavan tavan ciziyotlar virüs TÜRKİYE de cıkarsa İşallah cıkmaz statlar kapanır diyerek hızlı hareket ediyorlar.
    Fabrikalar kapanmiyomu sadece stadlarmi kapaniyo ilginç 🤔

4. Sat sat. kurtul borsa düşmeden kagıt borsanın ördek yakalama kagıdı tskb şeker 🍬 ikiside okyanusta gezen içi boş korsan gemisi...

5. Şeker çok güzel yeaa zarar falan önemli değil yeaa

6. Her gün düşüyor ama olsun şeker çok güzel abi gelsene valla bak zarar yazıyor ama olsun çok güzel

7.  Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Şeker çok güzel yeaa zarar falan önemli değil yeaa
    Satılmayan kağıttan kar yada zarar edilmez.Sabretmeyi bilmiyorsan iddaa oyna yeaaa
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

8. Şeker eridi kesme şeker oldu

Sayfa 836/880 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •