Sayfa 839/880 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849 ... SonSon
Arama sonucu : 7034 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Gaz verme nerden biliyon konusmaya basladigindan buyana iniyo kagit var sikinti iniyo %20 kaybettin %40 la yerine koyacan yil sonuna kadar beklicen elde var sifir
    Geldi yine felaket tellalı.Hizmet ettiğin ağa babalarına söyle KY satmayacak.Hangi filmi çevirirseniz çevirin başarılı olamayacaksınız.Kimden kaç para alıyorsan 2 katını verelim bize çalış (;
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by serik Yazıyı Oku
    Geldi yine felaket tellalı.Hizmet ettiğin ağa babalarına söyle KY satmayacak.Hangi filmi çevirirseniz çevirin başarılı olamayacaksınız.Kimden kaç para alıyorsan 2 katını verelim bize çalış (;
    Ben yillardir burdayim 1 altinda yiginla mal aldim öyle boyle degil rahat ol kimsenin kaybetmesini istemem sikinti var iniyo buralar alim icin iyi yerler herkes bilir

3.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    Bunu kanıtlayamazsın. Bilanco ertesi hisse 1.40 kadar cıktı, dedıgın olması ıcın aynı seansta açılıstı cakılması lazımdı, kaldıkı bir menfaat varsa sırketın lehine bundan mutlu olman gerekmezmi
    Bilanço geldiği günkü Tahtada yapılan işlemler incelendiğinde(zaman satış tablosu) tahtada bu durumun üstünün örtülmeye çalışıldığı aşikar.
    Yasa çok açık. 1-Kamuya açıklanmamış bilgi 2-Kendisine(şirkette bu kavrama girer).3-Yarar sağlamak yada bir zararı bertaraf etmek. İçsel bilgiden yarar sağlanmıştır yada zarar azaltılmıştır..4-Fırsat eşitliğinden bahsediyor.Diğer yatırımcıların hakları gasp ediliyorsa fırsat eşitliğinden bahsedemeyiz. Geldiğimiz noktada 1.47-1.22 %20-24 marj var.
    5-Yarar sağlayanın şirket olması bu durumu bertaraf etmez.Şirketin yarar sağlamasını yada mutlu olmasının da bir önemi yok.
    Fırsat eşitliğine aykırı hareketten ben niye mutlu olayım.
    İyi yazdıklarını ,analizlerini takdir ettim.Alınmana gerek yok...
    Şirketin ve yatırımcıların mutlu olması için iyi yönetilmesi ve kar edebilmesi gerekir...
    Eleştirideki amacım değerli ve milli bankamızın itibarının ve değerinin korunmasıdır...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. Hem zararına hisse satışı hem de bilanço öncesi satış (insider trading) ile ilgili hafta sonunda SPK'ya şikayet edeceğim. Ben kazanmadım onların da keyfi kaçsın zaten battıkları kadar batmışlar

5. Cok namussuzlar uzak durun tehlike altında corono virüsü şekere gecmiş..

6. İçi boş banka tskb şeker ugraşmayın

7.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    İçi boş banka tskb şeker ugraşmayın
    Bos boş konusup mesgul etme bilgin yok salliyon al birazda para kazan sana tavsiyem baban vermez sana sekerin verecegi parayi.

8. 3 senedir kendi ni sokan akrep gibi... Batık.

Sayfa 839/880 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •