Sayfa 873/935 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923 ... SonSon
Arama sonucu : 7476 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. Son günlerde dünya genelinde 700 e yakın şirketin yönetim kurulu değişti.27 Nisanda şkbnk ın yönetimi de değişecek.Bu süreci beklemek lazım zaten mecburen bekliyecez bir sürpriz olmazsa
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

2. Hayırlı sabahlar dostlar

3.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar dostlar
    EyvAllah kardeş
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

4. 14:00da ekotürk kanalında Ahmet Mengen, şekerbankı konuşcak
    69 yaşındaki ykb bunca yıl nasıl ve kimin sayesinde o makamda kaldı, 69 yaşında 70ine girecek ve yaş haddinden emekli edilmiyor bu adamı hangi güç koruyor bunu bulmak lazım, yönetim değişince gelen gideni aratmasın, yine kendi adamlarını atarlar oda kartlarını doğru oynarsa 70ine kadar ykb olur.
    eyyy şekerbank seni kimin cüzdanı kimin çayına şeker ettiler, sermayenin yarısın yediler yedirttiler, kimlere gitti bu paralar bunu bulmak lazım
    SPK-BDDK uyuma ülkemizin bu değerine sahip çık, seretip durma yoksa bu yapılanlar seni aşıyormu hani amirlerin var seni atayanlar var korkuyormusun sana bişi olmasın koltuk gitmesin şekeri kim yerse yesinmi, bak hele

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Fırsat bu fırsat yapıştır yukrı yukarı spek emice gitle malı tavana

6. Genel kurulda bir yatırımcı esmiş gürlemiş.

Yonetım kurulunun gorevden alınması gundeme alınmıs ve oylanmış.
    Tutanaklar gelınce ıncelemek lazım.
    Fonlar gorevden alınsınlar demiş

7. İyi olmuş,o bir yatırımcı kimse yatırımcıların onurunu kurtarmış aslında!

8. Genel kurulda madde talebi gündeme alıbmayan Tijen isimli yatırımcıdır kesin.
    Bu arada bizden elektronik katılım sağlayan oldu mu?

Sayfa 873/935 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •