Sayfa 439/471 İlkİlk ... 339389429437438439440441449 ... SonSon
Arama sonucu : 3767 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

sn. tybalt teşekürler
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

2. kozal günlük tl bazlı
    3.jpg
    4.jpg

3. Yani bu grafiklere göre yorumunuz
     Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    kozal günlük tl bazlı
    3.jpg
    4.jpg
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İkinci grafikte net görüldüğü gibi dörtgen formasyonu var, yatay banttayız. Cari seviyeler de dörtgeni yukarı kırma potansiyeli var. Bilançolar ile bu gerçekleşirse fibo seviyelerini kullanarak durakları belirleriz. (Halihazırda kozal portföyümde ağırlığı en yüksek hisse senedi.)

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. TMSF ye yazdığım yazıya verilen cevap aşağıdadır.

Ankara 4. Sulh Ceza Hakimliğinin 06.09.2016 tarihli ve 2016/4628 sayılı Değişik İş sayılı dosyasından verilen karar ile Koza-İpek Holding Anonim Şirketinde görev yapan kayyımların yetkileri Fona devredilmiş olup Fon Kurulu ve Başbakan Yardımcılığı (Sayın Nurettin CANİKLİ) Makamının değişik kararlarıyla anılan şirketin yönetim kurulu oluşturularak üyeliklerine atamalar yapılmıştır. Anılan Şirketin tüzel kişiliği Fondan ayrı ve bağımsız olarak devam etmekte olup Şirket faaliyetleri ile ilgili iş ve işlemler, tüzel kişiliği haiz Şirket tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda başvurunuzun Koza-İpek Holding Anonim Şirketine yapılması hususunda, Bilgilerinizi rica ederiz.

Alıntı Originally Posted by yelkenci Yazıyı Oku
    TMSF ye yazdığım yazıya verilen cevap aşağıdadır.

Ankara 4. Sulh Ceza Hakimliğinin 06.09.2016 tarihli ve 2016/4628 sayılı Değişik İş sayılı dosyasından verilen karar ile Koza-İpek Holding Anonim Şirketinde görev yapan kayyımların yetkileri Fona devredilmiş olup Fon Kurulu ve Başbakan Yardımcılığı (Sayın Nurettin CANİKLİ) Makamının değişik kararlarıyla anılan şirketin yönetim kurulu oluşturularak üyeliklerine atamalar yapılmıştır. Anılan Şirketin tüzel kişiliği Fondan ayrı ve bağımsız olarak devam etmekte olup Şirket faaliyetleri ile ilgili iş ve işlemler, tüzel kişiliği haiz Şirket tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda başvurunuzun Koza-İpek Holding Anonim Şirketine yapılması hususunda, Bilgilerinizi rica ederiz.
    İpe un sermisler
    Kardeşim TMSF.ne ise yarar sana bağlı bir kurum tüzel kişiliği varda yönetimi sende
    Bu talebi oraya göndermek aklına gelmezmi
    Bunu anlamak için alım olmaya gerek yok
    Devlet çarkı böylemi işler yazık gerçekten yazık

7. Sn. Cinali şirkete de mail gönderdim ancak pek bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Bir kaç arkadaş daha gönderirse belki diyorum
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İpe un sermisler
    Kardeşim TMSF.ne ise yarar sana bağlı bir kurum tüzel kişiliği varda yönetimi sende
    Bu talebi oraya göndermek aklına gelmezmi
    Bunu anlamak için alım olmaya gerek yok
    Devlet çarkı böylemi işler yazık gerçekten yazık

Alıntı Originally Posted by yelkenci Yazıyı Oku
    Sn. Cinali şirkete de mail gönderdim ancak pek bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Bir kaç arkadaş daha gönderirse belki diyorum
    Benim cimerden gönderdiğim de ordan oraya
    Dolaşıp duruyor son duruma baktığımda cimer de gözüküyor.tmsf.cumhurbaskanligina bağlı olduğu için orası cevap verecek herhalde ama ümidim benimde yok size gelen cevabın bir benzeri de bana gelir bu durumda
    Halbuki hukuki sürecin geldiği noktada genel kurul için ne yapılacak bu açıklanabilir mi ama maalesef düzensizlik düzen olmuş
    Hayırlısı diyelim

Sayfa 439/471 İlkİlk ... 339389429437438439440441449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •