Sayfa 100/385 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 793 - 800 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by fusel Yazıyı Oku
    metro dan alan vatanaş kimse 180000 lot 3,22 alıp 2,86 ort ile satmış iyiş döşemişler yani metroya
    Dönustemi aldı giderken mi aldi acaba

2.  Alıntı Originally Posted by adorable35 Yazıyı Oku
    Dönustemi aldı giderken mi aldi acaba
    Çıkarken aldı

3. Kagidim yok metroya ettigine seviniyorum

4. Yarin kagidin akibeti olur acaba akguv tecrubeli dostlar ...

5. Cimere Şikayet edin sayın küçük yatırımcı adamlar resmrn soygun yaptılar yüzde 17 yükselen bir kağıt nasıl olurda yüzde 7 eksiyel kapatır.bizler sustukça daha çokk ezerler ky cıyı

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. tahtasını tanımadığınız kağıda ne diye girersiniz arkadaşlar anlamam ki , yada giriyorsan ağlamayacaksın eskiler bilir yada grafik açan herkes bilir görür(bari almadan evveliyatta ne yapmış diye bir bakın) o çubukları canı sıkıldıkça diken bir hisse ben 3. temettümü aldım borsada en iyi kazandığım kağıt bu kağıt adamlara söverken birazda kendimizde aramalıyız hep aynı hataları yapıyoruz. Yukarda yakalananlar sabretmeyi bilirse elbet o rakamları tekrar görür tabi paraya acil ihtiyaç olmazsa, kağıt 4 yıldır düşüş trendinde çıkış trendi için bir olay lazım ya patron sektör değiştirecek, ya patron şirketi satacak, yada ortak alacak ihale alıyor temettü veriyor diye bu hisseye yatırım yapılmaz, anlık vurgun yapıp kaçıyım dersende böyle yakalanırız işte, maliyeti yukarda olan arkadaşlara allah sabır versin üzücü bir durum

7. GRAFİK HAFTALIK OLUP, TL BAZLI DEĞİLDİR, YATIRIM TAVSİYESİ HİİÇ DEĞİLDİR.

Sayfa 100/385 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •