Sayfa 101/385 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 801 - 808 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Patron hisse satışı yapmış.

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

2.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    Patron hisse satışı yapmış.

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Neden hisse satarsın tahtadan be kardeşim.

3. ben satışın devam edeceğini sanmıyorum. tahtada daha evvel 1-2 kez sıçrayan metro gibi yatırım lara bu tahtanın patron kağıdı olduğunu göstermesi bence olay, ama bizim için kötü tabi kimse cesaret edipte gelemiyor kağıda sonra

4. Arkadaslar dun elınde hısse bulunduranların temettü bedelı bugun yatmıyacakmıydı...ne zaman yatar..tsk

5.  Alıntı Originally Posted by Albatros25 Yazıyı Oku
    Arkadaslar dun elınde hısse bulunduranların temettü bedelı bugun yatmıyacakmıydı...ne zaman yatar..tsk
    kâğıtta kımse kalmadı sanırım..

6. Temettü ile ilgili soruları olan arkadaşlar.. Dün yani ayın 21'i itibariyle temettü açıklaması yapılmış olup, takas saklama süresi olan T+2 yani en geç Cuma günü olan yarın yatırım hesaplarınıza paranız geçmiş olacak. Satsam alabilir miyim diye soranlar olmuş. Evet satsanız da alırsınız.

7. Yani, temettü hesabınıza geçmeden hisse satışı yapsanız dahi temettüyü alırsınız. Zira , zaten temettü hak edilmiş durumda. Sadece hesabınıza geçmemiş. Bu arada lütfen birileri çıkıpta hissenizi satın diyormuşuma yorumlamasın lütfen. Bilgi amaçlı yazdım. Bundan sonrada lazım olabilir bu bilgiler.

8.  Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    Yani, temettü hesabınıza geçmeden hisse satışı yapsanız dahi temettüyü alırsınız. Zira , zaten temettü hak edilmiş durumda. Sadece hesabınıza geçmemiş. Bu arada lütfen birileri çıkıpta hissenizi satın diyormuşuma yorumlamasın lütfen. Bilgi amaçlı yazdım. Bundan sonrada lazım olabilir bu bilgiler.
    eyvallah tsk ederım..

Sayfa 101/385 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •