Sayfa 11/385 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 81 - 88 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Sattım ya gider artık
    Kaç lot verdiniz ki hazm edemedi hala

AKGUV Konsolide 2016/12 Aylık DÖNEM KARI : 9.106.062 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bilanço geçen seneye göre güzel gelmiş. Hayırlı uğurlu olsun.

4. İster 20 milyon kar açıklasın ister dehset derece de ihale alsın ister temettü bedelsiz versin iki yıldır cok gördük bi bok olmuyor boşa bekliyor musız gibi gelio artık bu sene bi hikaye de yok gecen sene geri alım die bekledik bu sene ne die kandırcaz kendimizi bakalım inşallah herkes zararını kurtarır da gideriz şirket yetkililerinin de en kısa sürede ölüm haberlerini almak için dua ediorum

5. ne kadar sıkışacağın daha, naz yapma hadi bu hafta senin haftan olsun

Bilanço açısından gayet iyi durumda görünüyor. pd/dd ve f/k oranları açısından bakılınca da oldukça dip fiyatlarda görünüyor. Pozisyon için uygun olabilir gibi ! Takibe almakta fayda var

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

Birde bunun %51'ine sahip olduğu bir teknoloji şirketi var onun pozisyonuna bir bakmak lazim. Artı Pronet ve Tepe Güvenliğin kartelinde olan Alarm takip ve izleme merkezi işine de yavaş bir giriş yaptılar. Bunun mevcut teknoloji sirketi olan iliskisi nedir ??? Pronet'in basarisi ve yabancı fona satis rakami goz onune alindiginda eger bu pazarda kendine yer bulursa kisa vadede su anki fiyatlar ve piyasa degeri ancak bu alarm takip ile ilgili kismi karsilar. Ama basarili olurlar mi ? Ama dusunuyorum guvenlik adina her imkana sahipler, pronetin pazar payina niye 1-2 yilda tirpan vurmasinlar !!! Bi bakmak lazim

1995 yılında Akmerkez'in bodrum katında üç girişimci tarafından kurulan Pronet'in çoğunluk hisseleri daha sonra Turkven ve Hollanda Kalkınma Bankası'na satılmıştı.

Birde su acidan bakalim. Alarm izleme merkezi isinde basarili olan Pronet'in satis haberi asagida :

Türkiye çapında 130 binin üzerinde ev ve işyeri abonesi bulunan Pronet'te*yaklaşık 1.500 kişi çalışıyor.

300-350 MİLYON EURO

Pronet'in çoğunluk hisselerinin satış bedeli resmi olarak açıklanmasa da, Financial Times'a göre bu rakamın 300-350 milyon euro arasında olduğu tahmin ediliyor.

Sayfa 11/385 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •