Sayfa 209/385 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı sonrası açıklama yapıldı. Açıklamada , bedeli 9.4 milyar dolar olan 55 projenin değerlendirildiği kaydedildi.

Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı sonrası yapılan açıklama şöyle:”Savunma Sanayi İcra Komitesi, yapılan yasal düzenleme sonrasında ilk defa Sayın Cumhurbaşkanımızın Başkanlığında, gündeminde yer alan konuları görüşmek üzere toplanmıştır. Toplantıda, “Zeytin Dalı Operasyonu”nda ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin gücüne güç katan yerli ve milli sistemlerimize yenilerini eklemeye yönelik projeler gözden geçirilerek yeni kararlar alınmıştır. Toplam 9.4 milyar dolar (36 milyar tl) bedeli olan 55 projenin değerlendirildiği toplantıda, savunma sanayini geliştirme, güçlendirme ve destekleme amaçlı muhtelif yatırım ve iyileştirme faaliyetleri de gözden geçirilmiştir. ”

MAİ’ye ihale var mu göreceğiz...

2. evet sayın HAK haberlerde alt yazı olarak gördüm. paylaşıcaktım haberi bulamadım sonra bakarım derken unutmuşum dizi falan. teşekkürler. detaylara bakmak lazım 55 yeni proje ve 9.5 milyar dolar ama detaylara bakamamıştım.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Savunma Sanayi İcra Komitesi toplanıp kararlar aldığına göre bize düşen beklemek .
    %50 iştirakimiz Mai Otomotiv Teknoloji Savunma Dış Tic A.Ş. analist toplantısında belirtiği ihalelerden ne kadarı , hangisi bu toplantıya konu oldu göreceğiz. Umarım kısa zamanda açıklanır.
    Bugün hem toplantı olması hem de yabancı alımı olumlu.
    Şirketin güven ve inandırıcılığı için ben çok önemsiyorum.
    Akdeniz Güvenlik için artık söz bitti şimdi icraat zamanı..

Şu NOOR CAPİTAL hergün 25-30.00 lot malı bir,iki kademeye çevirip nur yağdırıyor.
    Bugünde dünkü gibi güçlü alımlar gelirse iyi olur . Kaldı ki satıcılar azaldı.

Yazdığım üzere satış kademleri azaldı. Vakıf günlükçü gibi gözüküyor lakin emin olamadım.
    Takas daha şekillenmedi. Salı günü iş ve gedik'ten alınan malların takası önemli.
    Hissede pozisyon açmak isteyenler hareketin kalıcı olup olmayacağını ve haber trafiğini bekliyor.
    Bugünde Credit Suisse alımı var. Yabancı ilgisi başladı ve muhtemel ihale haberleri ile artacağını düşünüyorum.
    Yatırım al/sat tavsiyesi değildir.

6. Son iki günde iyi hız yaptı maşallah ama malın 3te ikisini kaptırdık iyi mi. Nasibe bak...

Dün dikkat çektiğim üzere bir trend ve alıcı kurum değişimi var ve İş yatırım şu ana kadar nette 190.000 lot aldı.
    Geçen günde 130.000 lot almıştı.
    Bugün Credit Suise'de 52.000 lot aldı.
    Bugün yine kamu dışında güvenlik ihalesi almış.
    Asıl beklentiler gerçekleşene kadar inşallah yol alır ve haberleri daha yukarıda karşılarız.

S.S. Mega Center İstanbul Bayrampaşa Gıda Toptancıları Site İşletme Kooperatifi ile şirketimiz arasında 01/02/2018 -
    01/02/2019tarihleri arasında geçerli olmak üzere özel güvenlik hizmet alımına ilişkin "2.996.490,60 TL + KDV" bedelli
    sözleşme imzalanmıştır.Kamuoyuna arz ederiz.

Sayfa 209/385 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •