Sayfa 248/385 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Yatırımcı olarak sahip bırakılmamalıyız, umarım yeni ortak olduğu şirketler güzel ihalelere imza atarsa bu kaybı çok çabuk telafi ederiz, umut dünyası, kimse zarar etmek için yatırım yapmaz, elbet güzel gelişmeler olacak,

Ben hareketi BERA' bir kaç ay önce yaşadım 2,20 den sert bir şekilde 2,70 gitti sonra bir ay kadar bekletti 2,30 fiyatlarda bir şey olacak diye umut ederkek 2,18 gevşedi sonra sert hareketler başladı 7 tl fiyata kısa sürede gitte bire bir bedelsiz açıkladı birazcık sermaye yaptık,ben burdada bekleyenin çorba içeceği kanaatindeyim, izleyip göreceğiz asla zararına mal satma adetim yoktur. Satmak için acelem yok,

2. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Kap'a haber düşmüş akşam saatlerinde. Şirket 4,91-4,94 fiyat aralığından 41.660 adet geri alım gerçekleştirmiş.

Hissemiz adına güzel hareketler bunlar. Patrondan devamını bekleriz.

Yatırım tavsiyesi değildir

4. Buğünkü hareketle;
    İşene gelmeyen rakiplerinin çamur atması ile yıpratma taktikleri, ile yatırımcı ürkütüldü, kimse bu kadar salacağını tahmin edemez, 2 ay önce tahsisli yapıldı 5,15 fiyattan, ucuz hisse alanlar umarım kıymetini bilir, parlak günler elbet gelecek, uzun vade yatırımcı olduk hepsi bu

5.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Paylaşadaydınız sayın nevsky,
    Zaten sabahtan beri forum vs. çıkamaz olduk.. Sigortalar yanacak neredeyse..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. Muhabere,

Ben konunun üzerinde çok durmadım, çünkü bu söylenti geçmişte de çıkmıştı ve şirket bunu çok sert bir dille cevaplamıştı. Sonrasında da devletten ihale almaya devam etti. Dolayısıyla, benim için bu konunun fazla bir önemi yok. Şirketin savunma sanayiine girme aşamasında birileri tarafından bilinçli olarak çıkarılıyor olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. BOTAŞ ın ihale kararında gerekçeleri bilmiyoruz ama şirket hakkında asılsız, herhangi bir mahkeme kararına dayanmayan ifadeler kullanması durumunda şahsım adına tazminat davası açacağım. Hem maddi hemde bugün yaşadığım sıkıntıdan dolayı manevi tazminat davası

7.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    BOTAŞ ın ihale kararında gerekçeleri bilmiyoruz ama şirket hakkında asılsız, herhangi bir mahkeme kararına dayanmayan ifadeler kullanması durumunda şahsım adına tazminat davası açacağım. Hem maddi hemde bugün yaşadığım sıkıntıdan dolayı manevi tazminat davası
    Yazdıklarınıza yüzde yüz katılıyorum. Aynı şeyler geçmişte de yaşandı, o zaman da olan biz yatırımcılara oldu. Yüzümüzün biraz olsun gülmesi için yıllardır bekliyoruz, tam yüzümüz acaba gülecek mi derken hisse allak bullak oluyor. Yeter artık, canımıza tak dedi. Asılsız kaynağı olmayan söz konusu ifadeler kullanılması durumunda ben de hukuki yollara başvuracağım.

Sn. Sortac00,
    Size özelden mesaj gönderdim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Sn. Nevsky tekrar sizinle iletişime geçtiğime sevindim.

Sayfa 248/385 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •