Sayfa 249/385 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Ayrıca akgüvün kaybettiği ihaleyi kim kazandı. Acaba mai şirketinin davalık olduğu şirket mi aldı. Bu atılan iftiraların arkasında kim yada hangi grup var.

2.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Ayrıca akgüvün kaybettiği ihaleyi kim kazandı. Acaba mai şirketinin davalık olduğu şirket mi aldı. Bu atılan iftiraların arkasında kim yada hangi grup var.
    İhale ön yeterlilikte elenmiştir diye düşünüyorum. İhale sonuçlandığına dair bir haber okumadım. Tabi böyleyse bizim için daha iyi olur. Elbet daha güzel gelişmeler olur inşallah, tek ihale bu değil sonuçta.. Ancak asılsız haberlerle elimizdekilere göz dikenleri cezalandırmak için ne gerekiyorsa yapmak istiyorum.. Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ya iyi de neden kap a bildirdiler , bildigin kendileri malzeme veriyorlar millete. Her neyse umarim bol hayirli kazanc olur herkes adina.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Glyho patronu geri alım açıklıyor, tahta %10 yukarı yapıyor, bizim patron geri alım açıklıyor, tahtadaki satış zar zor duruyor.
    Glyho satıp akguv almış biri olarak düştüğüm duruma sadece ve sadece gülüyorum. Yapacak bir şey yok, bekleyecem.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Pehhh mideme agrilar giriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. ben hep teknikle yönümü tayin etmeye çalıştım şimdi de aynıyım..
    hisse bugün sabah ki açılışıyla RSI indikatörünü epey normalleştirdi ve günü 300 günlük ağırlıklı ortalaması olan 4,83 den kapattı. 300'lük ortlamayı destek olarak kullanmış gözüküyor. Daha önceki düşüşlerdeki dönüşlere baktığınızda; RSI indikatörüyle ya uyumlu ya da pozitif uyumsuz dönüşlerle yükselişe geçmiş olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Şimdi ki hali ise fiyatla RSI ın uyumlu bir görüntüsü var ve dip çalışmasını rsı ile uyumlu yapacak bir görüntü veriyor. umarım bu uyumlu durum devam eder.. Biraz daha sabır arkadaşlar..

teorik düşüncelerdir .. malum hayaller, hayatlar..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    ben hep teknikle yönümü tayin etmeye çalıştım şimdi de aynıyım..
    hisse bugün sabah ki açılışıyla RSI indikatörünü epey normalleştirdi ve günü 300 günlük ağırlıklı ortalaması olan 4,83 den kapattı. 300'lük ortlamayı destek olarak kullanmış gözüküyor. Daha önceki düşüşlerdeki dönüşlere baktığınızda; RSI indikatörüyle ya uyumlu ya da pozitif uyumsuz dönüşlerle yükselişe geçmiş olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Şimdi ki hali ise fiyatla RSI ın uyumlu bir görüntüsü var ve dip çalışmasını rsı ile uyumlu yapacak bir görüntü veriyor. umarım bu uyumlu durum devam eder.. Biraz daha sabır arkadaşlar..

teorik düşüncelerdir .. malum hayaller, hayatlar..
    Teşekkürler sayın mühendis. Ben de akşam baktığımda hala ayı piyasası vardı. Belki bugün dediğiniz gibi göstergeler değişmiştir. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabah tahtaya atlayan Garanti'nin malını almak için bütün gün tahtayı baskıladılar. Nitekim, bir kısmını 2. Seansta, kalanı da gün sonunda aldılar.
    Bgc bir ara kafasını uzattı fakat 8223 lot ile yetindi. Bir gün daha böyle al ver ile geçti.
    Phillip Capital ise ara sıra tahtaya girip çıkıyor. Kimdir, gruptan mıdır, değil midir çözemedim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 249/385 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •