Sayfa 250/385 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Kaliteli sepek

Birinin hisseyle zoru var ama terk edip havayolları alsak kıçına .... yakar mı ? Kar var nasıl olsa gün gelir değerini bulur gücün yetiyorsa gel bireyseli dök eline ne geçecek zaten bir avuç yatırımcı kalmış sayenizde oda yok olur sizde kumda oynarsınız, ama kazandığınız para asla helal olmaz, patrona gelince onurl,u şahsiyet 5,15 tl den tahsisli yaptı asla hisse buranın altına sarkmamalıydı buna müsade ediyorsan kazancın helal olamaz, ben kendi hakkımı helal etmiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Kaliteli sepek

Birinin hisseyle zoru var ama terk edip havayolları alsak kıçına .... yakar mı ? Kar var nasıl olsa gün gelir değerini bulur gücün yetiyorsa gel bireyseli dök eline ne geçecek zaten bir avuç yatırımcı kalmış sayenizde oda yok olur sizde kumda oynarsınız, ama kazandığınız para asla helal olmaz, patrona gelince onurl,u şahsiyet 5,15 tl den tahsisli yaptı asla hisse buranın altına sarkmamalıydı buna müsade ediyorsan kazancın helal olamaz, ben kendi hakkımı helal etmiyorum
    Değerli patron hassasiyet sahibi her şeyi düşünen bir kişidir. Dolayısıyla hak ve hakkaniyete önem verir diye düşünüyorum. Değerini bulacaktır inşallah.. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Turkishbulls dan alıntıdır
    "ümü

Aşağı yönlü trend sağlam gözüküyor ve ayılar kendilerinden emin ve mutlu. Fiyatların şu an geldiği yer daha önceki*SAT*sinyalimizin ne denli isabetli olduğunu kanıtlıyor."
    Durum yine iyi değil anlaşılan..
    Ytd

4. Turkishbulls dan alıntıdır,

"Sistemimiz bugün bir*NAKİTTE KAL*sinyali verdi. Önceki*SAT*tavsiyesi 3 gün önce 26.02.2018 hisse senedi fiyatı 5,83 iken yapılmıştı. O zamandan beri*AKGUV*%-17,15*düştü."

5. Dile kolay %18-20 düşmüş 6 TL'den bu yana

6. 2 günde yüzde 20 düşürülen hisse 2 ayda toplar mı ? Şüpheli sebep olanlar kıçına kına yaksın, endeksle birlikte çıkar, düşer normal karşılanır, aksi durumda patron şirketlerinin kalitesi bende hep şüphe götürmüştür, tanışıp hisse aldığıma nağlet ettiriyor, biz bu patronlara asla güvenmemeliyim, param hiç oldu, kendi paramla rezil oluyorum allah beni islah etsin tez zamanda bu azaptan kurtarsın

7.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    2 günde yüzde 20 düşürülen hisse 2 ayda toplar mı ? Şüpheli sebep olanlar kıçına kına yaksın, endeksle birlikte çıkar, düşer normal karşılanır, aksi durumda patron şirketlerinin kalitesi bende hep şüphe götürmüştür, tanışıp hisse aldığıma nağlet ettiriyor, biz bu patronlara asla güvenmemeliyim, param hiç oldu, kendi paramla rezil oluyorum allah beni islah etsin tez zamanda bu azaptan kurtarsın
    Hep aynı durumdayız sayın tank,
    Yiyemediğimiz paramızı burada göz göre göre kıtır kıtır yiyorlar. İşin özeti bu.. örnek dün cebinde 20 bin vardı bugün 16 bin kaldı işte sen ben de o aradaki bizim olan 4 bin TL'yi harcamaya kıyamayalım.. El insaf diyor. Hakk'a davet ediyorum..

8. Şirket geri alım açıklaması yaptı, ilk gün aldı, hani devamı?
    Tahta aşağı kaymaya devam ediyor.
    Şirketten icraat bekliyoruz.

Bu arada Citi Menkul'de 20-25 bin lot civarı mal kalmış.

Sayfa 250/385 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •