Sayfa 254/385 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Şirket bugün 50 bin lot daha geri alım yapmış. Patrondan beklentimiz geri alımlara aynen devam etmesi ve hem şirketin hem de iştiraklerin iş anlaşmaları ya da görüşmeleri ile ilgili olarak günü gününe Kap'a bildirimde bulunması. Mai ve Tanıtek'in 2018 yılı performansını merak ediyoruz, Mart ayına girdik, iştiraklerle ilgili herhangi bir haber görmedik henüz.

2. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Tavsiyelere sallama çay gibi bak hiçbiri senin demleyeceğin çay kadar güzel olamaz.

4. Gedik yatırımdaki spek eğer kağıdı götürmek istiyorsan al götür. merrill le oynaşıp durma. kağıdı aşağı basıp patrona mal aldırmaya çalışıyorsun gibime geliyor. ......... luzumu yok.

5. Şirket bugün 150.000 lot geri alım yapmış. Bugünkü miktar umut verici. Şirketin geri alımlara aynı hızla devam etmesini bekliyoruz.

6. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    patron ne kadarlık mal aldı ama gitmiyor o kadar güzel haberi başka yerde olsa uçardı diye içimden geçirmeden edemiyorum burdaki oyun anlaşılmadı mı yoksa patron birilerine yol vermişte onlar mı oynuyor kağıtta

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    patron ne kadarlık mal aldı ama gitmiyor o kadar güzel haberi başka yerde olsa uçardı diye içimden geçirmeden edemiyorum burdaki oyun anlaşılmadı mı yoksa patron birilerine yol vermişte onlar mı oynuyor kağıtta
    Anlaşılması gereken bir oyun var mı sizin anladığınız? Varsa ne?

Sayfa 254/385 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •