Sayfa 255/385 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Patron bugün mal alacaksa seans sonunu beklemeden bu saatlerde alsa daha iyi olur bence

2. inşallah batarsınız mk. ben 1 kaybedersem siz 1000 kaybedersiniz. ben o 1 i tekrar bir yerlerden çıkarırım olmadı çalışır biriktiririm tekrar ama bu pisliklerin evde yiyecek yemeği kalmaz umarım, yalamaktan başka bir iş bilmeyen tipler bunlar. hata bizde böyle ciğeri 5 para etmez heriflerin şirketlerine yatırım yapıyoruz.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. çıkar bir de bugün bilmem kaç k alım yaptık der. herkes biliyor o malı kimden aldığını da spk görmezden geliyor. zamanı gelecek. elbet bu devir geçecek.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4. Çok mu pahalı elini süreni yakıyor, 6,48 nşye gördü o zaman, batmış gibi fiyatlanıyor, tahsisli 2 ay önce 5,15 yapıldı, bireysel yatırımcı yine kerizlendi, kaybedenler bedduacı, kazananlar parasının hayrını görmez, ayak oyunu ile bireysel yatırımcı olarak bizi keriz yerine koyan her kimse iki yakası bir araya gelmez,

5. 5 milyonluk botaş ihalesini kaybetti diye bu hale gelir mi hisse 33 milyon dolarlık iş aldı, çok büyük bir dolap var burda, sebep olanlar utansın, çok uzun yatırımcı olduk, bu ayak oyunlarını gören hiç bir yatırımcı buraya gelmez, fırsatçılık yapıp yatırımcıyı tahtadan soğutanlar kazancınız helal değil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bende aldım bir miktar bakalım ne olacak geçmişi izleyince hep sert hareketler olmuş ve hemen hepsi haber akışı ile beslenmiş yalnız bu düşüşte bir terslik var iyi haberler hep satış fırsatı olmuş neden diye sorduğumda patron bile mal almak için bildirim yapmış ama birileri hala satıyor satanlar kurum olarak çözmek çok zor oldum olası takaslarda boğulmak yerine hacimli alışlar varmı ona bakıyorum alışlar hacimli satışlar düşük lotlar ile mi bu çok önemli onca güzel haberin bir tetiklemesi ile tekrar hareket olurmu demeden edemiyorum ama nasıl bir haber olacak

7. Sayın gedik yatırım buna nasıl izin verebiliyorsunuz

Sayfa 255/385 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •