Sayfa 256/385 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    firma alışları durdurdu galiba güven yok kendi bile alcam dediğini almıyor

2. 6.20 lerden 4.50 lere..Bakalım daha ne tür şeytanlıklar göreceğiz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    firma alışları durdurdu galiba güven yok kendi bile alcam dediğini almıyor
    59-65 arası 20.000 tane almışlar Allah razı olsun. Ne diyelim..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. halil pazarlama
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. birde güven pazarlama adi komandit ltd. şti. vardı.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6. neyse. şöyle kap haberini paylaşalım

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/667201

buda günlük pasta

7. Kalite kokuyor, adilik diz boyu, çanak tutanın iki yakası bir araya gelir mi, hata bizde bireysel olarak güvenip mal almakla suçlu gibi işlem görüyoruz, yüreğiniz yeterse yıl boyunca fiyatı burda tutun itibarınız yerle bir oldu, satmadığımız sürece bir şey kaybetmiş sayılmam, ama hissenin buraya düşmesine çanak tutan her kimse itabarda kaybetti yatırımcıda, neyin kafası bu , bize para kaybettirmekle ne geçiyorsa elinize, haramdır bilesiniz, endeks düşer anlarım, anlamsız boş bir haberle bu kadar salması değerinizi beş paralık yaptı gözümüzde, egonuzu tatmin edin ş yoksunları

8. sayın @tank katılmamak elde değil. farketmez 1 sene de bekleriz 5 sene de ama böyle adamlar çıkıpta yatırımcısını yolunacak kaz gibi görmüyor mu ona sinir oluyorum. sonra bir de çıkıp yalandan şöyle mal aldık böyle ettik diye sıkıyor millete.

Sayfa 256/385 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •