Sayfa 257/385 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Ya kardeşim, yavaş yavaş sal. Her gelen 10-15 kademe yesin kafasına 1-2 ayda yap bunu... Ama sen kalk 1-2 günde bizi bitir. Yani bizi bitirdin tamam mı.. Sana sesleniyorum kimsen.. Anlıyor musun.. Bu kadar zarar ettirdiğin insanların hesabını nasıl vermeyi düşünüyorsun.. Yahu ben bir yılda demiyorum sadece neredeyse 1 gün.. Ayıp be dostum.. Yanlış.. Hesap var hesap...

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İlle 4.38 e değecem diyo, peki kardeş gel seni orada bekliyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bence tahtada guruplar kavga etti ya da yanıcının biri mal verdi bunu anlayan ana oyuncu da fiyatı aşağı çekti 69 31 lot yazan mesaj veriyor birilerine umarım bir haber naber gelir bu anlaşmazlık biter de 6 bandına yeniden oturur bende yakalandım normalde fiyatsız satar çıkarım işim vardı o gün bir baktım tabana gidiyor ne oluyor derken kalsın bakalım dedim sonra da vermeye ekim varmadı yatırımcı olduk

4. Bilanço gelecek bu aralar ama bence bu bilanço hareketi değil. Bilanço muhtemelen geçen senekine yakın bir şeyler gelir. Tahtada bir anlaşmazlık olabileceği fikrine ben de katılıyorum, birileri birilerine ceza kesme peşinde sanki. Arada olan bize oluyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. PU yu görünce hemen geldim. Eski forumdaşlardan kalan var mı ?

6. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    PU yu görünce hemen geldim. Eski forumdaşlardan kalan var mı ?
    PU derken hocam

8.  Alıntı Originally Posted by ersin3609 Yazıyı Oku
    PU derken hocam
    Pozitif Uyumsuzluk demektir.
    Yani pozitif uyumsuzluk var ise fiyatlar ani yükselişe geçecek demektir. Fiyatlar yeni dip yaparken göstergeler buna uyum sağlamazsa piyasa alım yönünde bir trend değiştirebilir. Bir uyumsuzluk yoksa düşüş trendi teyit edilmiş olur..
    İzleyip göreceğiz. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 257/385 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •