Sayfa 263/385 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Kan emici canı istediğinde birgün gelir GEREL' de olduğu gibi düğmeye basıp zirvelere götürür böyle aşağı salmakla maldan çıkamaz, istekli olduğu günü beklemek lazım 2 ayda olur 2 yılda şeytanın bile aklı ermez bunların tahta üzerinde yaptıkları oyunlara, çevirdikleri dolaplara kimsenin aklı ermez, amaç yatırımcıyı tiksindirmekse en iyi yaptıkları şeyi yapıp başardılar, METRO HAKLARINDAN GELİR UMARIM.

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

3. Yatırımcı ilişkilerini arayıp konuşan oldu mu son zamanlarda? Gerçi hangi soruyu sorarsanız sorun, hep aynı cevabı alma ihtimaliniz yüksek. Örnekleme yaparsak;

Soru: Hisse yerlerde sürünüyor, sizin şirketinizin değeri sizce bu mu?
    Cevap: Ama temettü veriyoruz.

Soru: Şirket olarak hisseye neden sahip çıkmıyorsunuz?

Soru: Hisse bulaşanın elinde kalıyor. Hissenize kim niye yatırım yapsın?

Bundan bir yıl öncesine kadar yatırımcı ilişkilerini arayan arkadaşlar bu diyaloglara mutlaka şahit olmuşlardır. Duyan da sanacak ki, yıllık %10 falan temettü verimliliği var.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : nevsky; 21-03-2018 saat: 00:22.

4. akguv yatırımcısının kara bahtı kör talihi dolar bazlı grafikte açık ve net olarak görülmekte..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku

akguv yatırımcısının kara bahtı kör talihi dolar bazlı grafikte açık ve net olarak görülmekte..
    Kağıt ikiye katlasa, yani 9 lira olsa halka arz tarihindeki dolar bazındaki fiyatına yaklaşık olarak ancak ulaşıyor.
    - Grafiğe baktığın zaman ne görüyorsun Abidin?
    - Paçavra görüyorum efendim.
    - Ama temettü veriyoruz Abidin

Şu resme bakar mısınız? Ağlanacak halimizin makarasını yapıyoruz. Tek kelime ile rezillik. Pul olan paralar, kaybolan yıllar, kaybedilen ruh sağlıkları, ve benzeri daha nice kayıp. Bir yerden çıkmaz mı sanıyorsun? Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Öteki tarafta anlatırsınız artık "Ama temettü veriyoruz" diye. Öteki tarafa kalmaz gerçi, bu kadar ah bu dünyada da çıkar. Bu tabloda payı olanlar düşünsün.

6.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku

akguv yatırımcısının kara bahtı kör talihi dolar bazlı grafikte açık ve net olarak görülmekte..
    Bizim patron eski diyanet mensubu. Kul hakkı, ortak (yatırımcı/hissedar) hakkı falan gibi konularda çok hassastır zannımca. O yüzden pek endişe etmiyorum ben şahsen. Hem geri alım kararı da aldı. Sadece karar almakla kalmayıp fiili olarak ta geri alım yapmakta. Son günlerde biraz aksattı gerçi ama olur o kadar. Böyle sözünün eri, yatırımcı dostu patronu başka nerde bulcaz. Biraz kıymetini bilelim.

Tam böyle düşünürken yukarıdaki grafik gözümün önüne geliyor, beni bir gülme alıyor, sormayın gitsin. :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

7. T.eşleşme 4,79 hayırdır?

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilmediğimiz bir durum haber mi var yoksa

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 263/385 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •