Sayfa 266/385 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    orda çalışan bir kız var kaç kere aradım senin bu yazdıklarını sormak için neler oluyor hem şirket alıyor hem hisse düşüyor diye sorcam onca beklenti neden adam gibi trend yok hisseyi kime pazarladınız da böyle zırt pırt aşa yukarı çıkıyor inir deyivercem de kız orutmuyor orda geziyor sürekli

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    İhale değil , şirket şartları görüşüp sözleşme imzalayacak. Miktarı belli değil sözleşme açıklandığında öğreneceğiz .
    Şirketin beklentisi mart sonuna kadar sözleşmenin imzalanması yönümde.

2. Bu garibime teşvik yok mu, senide elbet bir gün adamdan sayarlar,

3. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4. Burdur şeker fabrikası devlete ait olan bir kuruluştur. Ve sözleşme imzalanması belirli prosedürlere bağlı kalınarak yapılmaktadır. Demekki resmi bir kurumun Akdeniz Güvenlikle sözleşme imzalamasına engel olacak bir durum yokmuş.

5. Hayırlısıyla

1- Afganistandaki havaalanlarının sözleşmesinin imzalanması
    2- Havelsanla devam eden görüşmeler
    olumlu sonuçlanırsa yeniden bir ivme yakalanabilir. Hayırlısıyla

6. 2 ay süreli sözleşme imzalanmış onu bildirmişler. yalnız fiyat akmasada damlar nitelikte :p
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    orda çalışan bir kız var kaç kere aradım senin bu yazdıklarını sormak için neler oluyor hem şirket alıyor hem hisse düşüyor diye sorcam onca beklenti neden adam gibi trend yok hisseyi kime pazarladınız da böyle zırt pırt aşa yukarı çıkıyor inir deyivercem de kız orutmuyor orda geziyor sürekli
    Mail adresime çoğu aracı kurumun raporu gelir. Bu hisse ile ilgili tek rapor var Gedik yatırım 10.20 hedef.
    18 aralık 2017' den beri 3.5 milyon lot satış yapmış Gedik yatırım...

Bu blok satışlar Gedik üzerinden ortaklarca mı yapılıyor diye düşünüp sordum. Elbette kimseyi zan altında bırakmak suçlamak değildi niyetim , merak ettim..
    Ortaklar satış yaparlarsa bildirmek zorunda dediler , bu cevabı bekliyordum ama yine de sordum :)

Ben kısa vade için aldım , şimdilik ; havelsan nedeni ile .
    Telekonferans notları var mı sizde bilmiyorum ama bahsettikleri beklentiler gerçekleşirse yatırım için de ideal olabilir ama ben gerçekleşmeleri görmek isterim.

8.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Mail adresime çoğu aracı kurumun raporu gelir. Bu hisse ile ilgili tek rapor var Gedik yatırım 10.20 hedef.
    18 aralık 2017' den beri 3.5 milyon lot satış yapmış Gedik yatırım...

Bu blok satışlar Gedik üzerinden ortaklarca mı yapılıyor diye düşünüp sordum. Elbette kimseyi zan altında bırakmak suçlamak değildi niyetim , merak ettim..
    Ortaklar satış yaparlarsa bildirmek zorunda dediler , bu cevabı bekliyordum ama yine de sordum :)

Ben kısa vade için aldım , şimdilik ; havelsan nedeni ile .
    Telekonferans notları var mı sizde bilmiyorum ama bahsettikleri beklentiler gerçekleşirse yatırım için de ideal olabilir ama ben gerçekleşmeleri görmek isterim.
    Tahsisli sermaye artırımını Gedik yatırım yaptı. Gedik'ten çıkan mallardan bahsediyorsak, tahsisli için Gedik yatırıma giren 6 milyon lottan da bahsetmek gerek.
    Özetle; Gedik yatırımdan çıkan malların önemli kısmı tahsisliye katılıp mallarını başka aracı kurumda saklamayı tercih eden yatırımcıların malları.

Sayfa 266/385 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •