Sayfa 272/385 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Arkadaşlar daha önceki açıklamada ,bugünkü açıklamada ,sözleşme imzalama çalışmalarının devam ettiğini söyluyor.Bu ihale değil.İkisi çok farklı.İhale bitmiş.Sözleşme imzalanma safhası bu safha.Sakin kalalım bence.Çok nadir olur sözleşme imzalanmaması.Sakin kalmakta fayda var diyorum.Bunlar galiba ,alttan mal toplamak için düşürüyorlar.Baika bir oyun yoksa.AYTD

Vestel_5530 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nevsky Yazıyı Oku
    Yeni lambacımız hayırlı olsun. Kastamonu'lu herhalde. Sürekli 37 lot yakıp duruyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ona kötü söz söyleme belki tanıdıktır. :):)
    Hem en azından aşağı lamba yakmıyor.

3. Gedik tahtanın Çan’ına okuyor akşam çoğu zaman kafa kafaya yada artı çıkıyor çok canım yandı çoğunu verdim bir rahatlama geldi ama ben verdim her an çıkabilir iğrenç herifler

4. Kansizlar acimadi

5. Sayın uzo benim zararı gördünüz kar almadan çıkarsam kendime küfür etmiş Sayarım

6. Üstad bu zarara katlanabilmek çelik gibi sinir gerektirir. Benim şöyle bir durumum var hisse zarar ettimi hiç cikmayacakmis gibi geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Üstad bu zarara katlanabilmek çelik gibi sinir gerektirir. Benim şöyle bir durumum var hisse zarar ettimi hiç cikmayacakmis gibi geliyor.
    Bu kağıdın beni çok defa daha fazla zarara soktuğu zamanlar oldu. Hep bekledim. Sabrettim 3.60 ort ile 3 milyon lot 5.15 ort ile 6 milyon lot alan düşünsün.

8. Üstad bu işin sırrı sabirmi diyorsun. Şuan elimde bundan başka bir lanet hisse var mubalasiz hergün düşmekte. Beklemek en iyisi demi

Sayfa 272/385 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •