Sayfa 283/385 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. aracı kurum paylaşabilecek var mıdır. şimdiden teşekkürler.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. Şerefsiz Gedik senin yapacağın işin içine be..*** ettin tahtayı .Bas bas bas, ne istiyorsun

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Tera mahvetti bu gün ama böyle mal satma olmaz saçma sapan iş yapıyorlar muhtemelen hala çözülmeyen toplu mal var bıktırıyor

4. Yukardan ver aşağıda baskılayıp toplamaya çalış.Hele Gedik 2 kademeye çingenelik yapıyor,şaşılacak şey..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Oyun kuran şahsiyet,

tüm bunları farklı aracı kurumlardan yapıyor, hisseye çok hakimler, bekledikleri mal gelmeyincede dansöz gibi çalkalayım duruyor, ama bu baskıyı kuranada bu işin bir maliyeti var elbet, şartlarda ondan hana esse açıkça gözüküyor ki, dökülmeyen mal dökülmeyecek, tek lota kadar da sayılmaz ki bir hisse, patronda çanak tutup haber göndermeyince hisse çakılıp kaldı, bireysel yatırımcı yok denecek kadar az, taşıyanında maliyeti 6 tl üzerinde vicdansıza rast gelince beklemekten başka çare yok, bakalım kaç yılda 6 tl olacak. Anlayın artık umarım burayı okuyorsunuz, allah size önce vicdan versin, sonra yiyemiyeceğiniz kadar PARA

6. Afghanistan işinin imzalanma süresi uzayabilir sanırım. Bu yüzden de tahta buralarda oyalanıyor tahminim.

7.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Oyun kuran şahsiyet,

tüm bunları farklı aracı kurumlardan yapıyor, hisseye çok hakimler, bekledikleri mal gelmeyincede dansöz gibi çalkalayım duruyor, ama bu baskıyı kuranada bu işin bir maliyeti var elbet, şartlarda ondan hana esse açıkça gözüküyor ki, dökülmeyen mal dökülmeyecek, tek lota kadar da sayılmaz ki bir hisse, patronda çanak tutup haber göndermeyince hisse çakılıp kaldı, bireysel yatırımcı yok denecek kadar az, taşıyanında maliyeti 6 tl üzerinde vicdansıza rast gelince beklemekten başka çare yok, bakalım kaç yılda 6 tl olacak. Anlayın artık umarım burayı okuyorsunuz, allah size önce vicdan versin, sonra yiyemiyeceğiniz kadar PARA
    Sayın tank,
    Uzun zamandır buradasınız. Hisseyi İyi de okuyorsunuz. Ağzınıza ve elinize sağlık. Güzel yazı olmuş..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. endeks 101.697, ky : ulan batıyoz galiba
    endeks 101.714, ky : ohh tepki gelmeye başladı
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 283/385 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •