Sayfa 289/385 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. uzun vade de kazınılır kısa vade kazandırmaz. en iyi kârı tanıtek getirecektir. otoparklarda okumalar 70 milyar ila 100 milyardan başlıyor program kurulumları.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    2,72 artık menzilde...
    2,75 gördü...Maalesef indikatörlerde düşüşü doğruluyor...
    120 dk. lık grafik indikatörlerinde hafif bir pozitif uyumsuzluk var...3,04 lere kadar bir tepki olası...Daha yukarısı için aşağı kırılan 3,06 üzerine atıp kalabilmeli diye düşünüyorum...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

.....3,04 lere kadar bir tepki olası...Daha yukarısı için aşağı kırılan 3,06 üzerine atıp kalabilmeli diye düşünüyorum...
    3,04 görüldü...3,06 üzerinde kalabilirse, üzeri mümkün olabilir...3,39 (anlık 22 günlük üssel ao) üzerinde kapanışlar gelmedikçe, tüm bu hareketler tepki olarak kalacaktır...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

4. formasyon falan bırakmadı i.ne
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. günlük pasta. görünürde bi cacık yok malesef :(

"O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Haftalık olarak 3,02 ve 3,31 seviyeleri izlenebilir...3,31 üzeri bir haftalık kapanış olumlu olacaktır kanaatindeyim...

Hafif bir bozulma var...2.90 a kadar bir geri çekilme sürpriz olmaz...

Hafif bir bozulma var...2.90 a kadar bir geri çekilme sürpriz olmaz...
    2,90 görüldü...Bu seviyelerden bir tepki gelmeli...

Sayfa 289/385 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •