Sayfa 295/385 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Özet Bilgi
    Şirketimizin %50 ortaklığı Tanıtek Bilişim'in Sözleşme Bildirimi hk.
    İlgili Şirketler

[]
    İlgili Fonlar

[]
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Evet (Yes)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

11.06.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin 11.06.2018 tarihli kamuoyuna duyurduğu açıklama da ek bilgi verilmesi hasıl olmuştur.

Şirketimizin faaliyet alanının daha yüksek karlılık ve büyüme arz eden savunma sanayii ile güvenlik yazılımı ve donanımı alanlarına yönelmesi stratejisi kapsamında %50'sine ortak olduğu Tanıtek Bilişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. ("Tanıtek"), "Plaka Tanıma ve İhlal Tespit Merkezi Sistemi" projesi ile ilgili olarak HAVELSAN A.Ş ile 5.200.000 TL tutarlı sözleşme imzalandığı bilgisi verilmiştir.

İlgili sözleşme; 08.08.2016 tarih ve HVL-SÖZ-16/081 sayılı imzalanan sözleşmenin artırım bedelini ifade etmektedir.

Sözleşme değişikliği ile sözleşme bedeli "5.200.000 TL" artırılarak Sözleşme'nin toplam bedeli "9.890.000 TL"na ulaşmıştır.

Kamuoyuna arz ederiz.
    mk i.nesi hala güzel haberler paylaşıp duruyor. sonrası malum. endeks %1 artıda bizimki %2 düşmüş hala da düşürmeye çalışıyor. ki öncesini hiç söylemiyorum bile.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    mk i.nesi hala güzel haberler paylaşıp duruyor. sonrası malum. endeks %1 artıda bizimki %2 düşmüş hala da düşürmeye çalışıyor. ki öncesini hiç söylemiyorum bile.
    pislik gedik bu sığ tahtada 585 bin lot işlem yapmış 10 bin eksi gün sonu da artı çıkar fiyat 2,70 den2,60 a düştü allah seni bildiği gibi yapsın

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Endeks an itibariyle hacimli bir dipten dönüş sinyali verdi (kapanış önemli)...Ancak, kağıt buna ayak uydurmuyor...Kağıdın bu tip ralli hareketlerine katılmaması, daha sakin endeks periyotlarında kendine özgü yükseliş davranışları sergilesi görülmemiş değil...
    Bugün endeks sakin, AKGUV yukarı olacak mı bakalım ?
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Yukarı hamlede 2,67 (çok kısa vade) ve 2,72 önemli olacaktır...Arada 2,64 (civarı) 5 günlük ao var...

edit: 5 günlük 2,67 ye revize...Cari fiyat 2,65...
    edit 2. 2,67...,2,66 ya revize...
    Son düzenleme : birdost21; 12-06-2018 saat: 10:56.
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Takip ettiğim kanal gittikçe daralıyor...Yukarı kırılma ihtimali bir miktar daha fazla gibi...Ancak, bugünkü hareketlerin büyük bölümünde günlük net hep ekside kaldı...Yani yine bir miktar mal çıkıldı gibi...

6. ne zaman 325-350 üzerine atar o zaman bakarım bir daha. maliyet 5 tl. akguvu sildim hisse takip ekranımda haftada/ayda bir bakarım. en azından moral bozmayalım durduk yere. herkese bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Takip ettiğim kanal gittikçe daralıyor...Yukarı kırılma ihtimali bir miktar daha fazla gibi...
    Kanal daha da sıkıştı...2,53 - 2,62...Kırıldığı yöne gider gibi...Yukarı ihtimali bir tık önde...Kanal aşağı eğimli olduğu için, anlamlı bir değişiklik olduğunda tekrar bilgi geçmeye çalışacağım...

8.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Kanal daha da sıkıştı...2,53 - 2,62...Kırıldığı yöne gider gibi...Yukarı ihtimali bir tık önde...Kanal aşağı eğimli olduğu için, anlamlı bir değişiklik olduğunda tekrar bilgi geçmeye çalışacağım...
    Gedik pisliği bilerek tahtayı aşağı kırıyor alıcı geldiği anda veriyor makina yardımcısı son bir ayda citi yaklaşık 700 yerine koymuş ama virman galiba o da ortak bıyıklı bu tahta çok gider ama biz para kazanamayız 5.40 maliyet al sat ne oldu bilmiyorum ama her sattığım fiyattan aşağı geldi dönerkende aynısı olacak ama piyasa gerçekten kötü bu da işi uzatır grafik pek tutmaz gerçekten sığ çünkü

Sayfa 295/385 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •