Sayfa 304/385 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. hacim artıyor. gedik dün uzun bir aradan sonra alış tarafında.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. Satan varsa satsın alayım modunda

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    açıkçılar temerrütye düşmüş oh olsun satmayın sakın

Takasbank nezdinde henüz yerine getirilmeyen bir yükümlülük dolayısıyla oluşan temerrüt açığını kapatmak üzere AKGUV.TE pay sırasında temerrüt alışı yapılacaktır. Temerrüt alışının takası BUGÜN (28/06/2018) gerçekleşecektir. SATIŞ emirlerinizi ilgili pay sırasına girebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku

Takasbank nezdinde henüz yerine getirilmeyen bir yükümlülük dolayısıyla oluşan temerrüt açığını kapatmak üzere AKGUV.TE pay sırasında temerrüt alışı yapılacaktır. Temerrüt alışının takası BUGÜN (28/06/2018) gerçekleşecektir. SATIŞ emirlerinizi ilgili pay sırasına girebilirsiniz.
    Ne demek biraz daha açıklayabilir misiniz

5.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku

anlamadık anladığımız dilden yazsan :) şimdiden teşekkürler..

6. her güzel haber de millete malı kitlediler. (afganistan, pay alımı, yeni ihaleler vs vs hepsinde kitlediler malı) temerrüt çok anladığım bir şey değil ama son yıllarda temerrüt işlemi yapılan hisseler temerrüt olayından sonra dibe doğru yolculuk yapmışlar. biz iyice dibe yaklaştık ama hadi hayırlısı. inşallah diğer şirketler gibi dibi görmeyiz.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7. Aracı Kurumu aradım temettü alışı nedir diye sordum onlarda pek net bir şey bilmiyorlar piyasadan mal alınacağını söylediler biz satış nasil yapacağız dedim satış kurumsal olur dediler

8.  Alıntı Originally Posted by estel Yazıyı Oku
    anlamadık anladığımız dilden yazsan :) şimdiden teşekkürler..
    sanırım açığa satmışlar zamanında şimdide almak zorunda kalmışlar diye tahmin ediyorum ama net emin değilim

Sayfa 304/385 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •