Sayfa 328/385 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. dünkü pastayı verebilecek arkadaş varmı.teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    sanırım bugun itibari ile ünlü menkul de giriş yapıyor hisseye ünlü menkülü tanıyanlar bilir

3. Ya bu tahta inanılmaz rakamları görecek olma bu kadarda olmaz dedirtecek ya da patron malı kucağımıza boşaltacak er geç boşaltacak da hangi fiyattan unutmamamız gereken patronun maliyetinin sıfır olduğu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    herkesin yandım yandım türküsü çığırdığı şu günlerde afganistana giden bir uçakta bazı yöneticilerin işleri toparlamak için gideceğini bilerek beklemek belkide uçak eni havaalından kalkkar korumasını yapacağı havaahalına iner kim bilir

5. lan ben neyse birşey demiyorum.
    malum parti kadrosu açıklandığında kaçmalıydık zarar falan dinlemeden. göstermelik iş alıyor. düşürmeye gelince fi tarihinden saçma bir haber paylaşıp vuruyor aşağıya. allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6. ajooooooooo kimse yok muuuuuuuuuuuu bir ses verin yahuuuuuu neler oluyor.

7. patron hisseyi halka arz ediyor.

AKGUV

1

AKDENIZ GÜVENLIK HIZMETLERI A.S.

E

AKDENIZ GIRISIM HOLDING ANONIM SIRKETI

8.776.401,207
    pislik herif şirketi resmen üzerimize yaptı
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    patron hisseyi halka arz ediyor.

pislik herif şirketi resmen üzerimize yaptı
    Acil nakit ihtiyacı olduğu için gelene geçene 2 liradan verir mi? Diğer senaryo 2 liradan vermek yerine 3 ten mi üstümüze boşaltır?

Sayfa 328/385 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •