Sayfa 345/385 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Bilanco ile ilgili dusunceleriniz nedir

2. Önce hisse sat sonra zarar açıkla soysuz herif.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    14.05.2019 - 14.05.2019 tarihinde AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,28 - 1,3
    TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 5.800.000 TL toplam nominal tutarlı satış
    işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ
    A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 14.05.2019 tarihi itibariyle %23,04 sınırına
    ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

4. Ana Hissedarımız Akdeniz
    Girişim Holding Anonim Şirketi tarafından 02/05/2019 - 14/05/2019 tarihleri
    arasında satışı gerçekleştirilen toplam 12.003.338 TL nominal bedelli Akdeniz
    Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (AKGUV) pay satışlarına ilişkin hissedarlarımızdan yoğun
    bilgilendirme talepleri gelmektedir. Bu sorular yatırımcı ilişkileri
    birimimizce kamuyu aydınlatma zorunlulukları çerçevesinde cevaplandırmakla
    birlikte tüm hissedarlarımıza ulaşması açısından konuya ilişkin açıklamanın
    kamuoyu ile paylaşılmasının daha uygun olacağı düşünülmüştür.

Akdeniz Girişim Holding Anonim
    Şirketi tarafından gerçekleştirilen satışlarla şirketimize yaratılan kaynakla
    önümüzdeki dönemde Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (AKGUV) ile birlikte
    yatırımlarımızın bulunduğu öncelikle savunma sanayi alanında bağlı ortaklığımız
    Mai Otomotiv Teknoloji Savunma Sanayi ile Bilişim ve Yazılım
    alanında bağlı ortaklığımız Tanıtek
    Bilişim Sistemleri A.Ş 'nin ve diğer
    bağlı ortaklık ve iştiraklerimizin büyümeye yönelik olarak ihtiyaç
    duyabileceği finansman ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmıs olup, mevcut
    durumda kur, faiz risklerine bağlı oluşabilecek finansman ihtiyacları borçlanma
    yöntemi yerine özkaynak yöntemi tercih edilebilecektir.

Ana hissedarımız Akdeniz Girişim
    Holding Anonim Şirketi yıl sonuna kadar başka bir satış planlamadığını
    bildirmiştir.

Tüm yatırımcılarımıza ve
    kamuoyuna saygıyla duyururuz.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

5. bugün yapılan kap haberinden sonra tekrar uyarımı yapayım. ve bu son uyarımdır.

hala daha bu şirkete inan eden var ise merkezi kayıt kuruluşuna başvuru yapıldığında bu arkadaşlar çıkıp şöyle bir açıklama yapmışlardı. kap haberleri mevcut. gidin bakın kapta duruyor.

(biz o hisseleri satmayacağız, yatırım yapmak için kredi çekicez o nedenle teminat göstereceğiz) diye. milleti kekliyor. kredi çekecekmişte ona teminat gösterecekmiş. satmayacakmış. 3-4 ay içerisinde teminattan eser kalmayıp ilk partinin yarısını sattı bile. kredi çekmek için mkk ya başvurması gerekmiyordu. neyse.

sonuç adam neredeyse yarısına yakınını sattı. sırada diğer yarısı var. (ilk olarak tahta yapıcısının elindeki hisseleri satacak yıl sonuna kadar. ve ardından 2020 görüldüğünde de patron elindeki diğer hisseleri satacak)

bu açıklamaya güvenip hala bu şirketten medet uman var ise allah akıl fikir versin.

alıcı kalmadı, patron elindeki hisseleri de satıp kaçmak istiyor. bakın sene sonuna kadar satmayacağız artık. hemde mai ve tanıtek e yatırım yapıcaz. gelin hisselerimizi alın diyor. tahta yapıcısındaki hisseler biterse sene sonuna kadar önümüzdeki sene patron elinde kalan sol malları satacak.

bu da son uyarımdı.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    bugün yapılan kap haberinden sonra tekrar uyarımı yapayım. ve bu son uyarımdır.

hala daha bu şirkete inan eden var ise merkezi kayıt kuruluşuna başvuru yapıldığında bu arkadaşlar çıkıp şöyle bir açıklama yapmışlardı. kap haberleri mevcut. gidin bakın kapta duruyor.

(biz o hisseleri satmayacağız, yatırım yapmak için kredi çekicez o nedenle teminat göstereceğiz) diye. milleti kekliyor. kredi çekecekmişte ona teminat gösterecekmiş. satmayacakmış. 3-4 ay içerisinde teminattan eser kalmayıp ilk partinin yarısını sattı bile. kredi çekmek için mkk ya başvurması gerekmiyordu. neyse.

sonuç adam neredeyse yarısına yakınını sattı. sırada diğer yarısı var. (ilk olarak tahta yapıcısının elindeki hisseleri satacak yıl sonuna kadar. ve ardından 2020 görüldüğünde de patron elindeki diğer hisseleri satacak)

bu açıklamaya güvenip hala bu şirketten medet uman var ise allah akıl fikir versin.

alıcı kalmadı, patron elindeki hisseleri de satıp kaçmak istiyor. bakın sene sonuna kadar satmayacağız artık. hemde mai ve tanıtek e yatırım yapıcaz. gelin hisselerimizi alın diyor. tahta yapıcısındaki hisseler biterse sene sonuna kadar önümüzdeki sene patron elinde kalan sol malları satacak.

bu da son uyarımdı.
    Maliyete gelsin kaçacaz o kadar beklemeye niyetim yok zaten bilgi için sağol

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. %1000 dahi çıksa bu şirketin sonu hüsran. tek amaç hisseyi satıp kilidi vurmak. elinde bir bina vardı onu da sattı. şuan platürk diye bir şirkete ortal olucaz diyor. 50 bin liraya. çay ocağı açmaya kalksan 50 bin lira. en azından çay satarsınız parası peşin alırsınız öyle bir yatırım.

çok iyi niyetli söylüyorum. yürekten söylüyorum bunu. benim maliyetim biraz yüksek ama ben buradaki paramı artık boşverdim diğer hisselerde kör topal çıkartıyorum buradaki zararımı. ama bu şirketin sahibi olacak ********e daha fazla mağdur insan yem etmemek için söylüyorum bunları. gidin fabrikası olan. elinde mal olan bir şirkete yatırım yapın en azından. bu şirketin elindeki tek şey 2 masa 1 sandalye. hükümet yanlılığından ihale alıyordu o gitti. taşeron kalkınca oradan da para gelmiyor artık. akp nin kabinesinde de kendisine yer verilmedi. tanıtek, mai zamanında yapılacak olanı yapıp sattı ellerinde proje kalmadı. alzheimer için cihaz yapıp satacağız diyorlar. bahsettikleri mallar çin de 3 kuruşa satılan saçma navigasyon cihazlar.

sosyal medya da hala pazarlamaya çalışıyorlar. yapmayın etmeyin. paranıza yazık. bu ********e yedirmeyin paranızı. gidin bacası tüten şirketleri alın. hiç olmadı kendiniz yiyin.

dediğim gibi tek amacım bu ********in hissesini almayın. benim elimde var. ben gözden çıkardım onu. o ipne de satamasın. sürünsün. yok öyle hisseleri satıp kaçıp gitmek.

yatırım tavsiyesi değildir. sadece bir uyarıdır.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 345/385 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •