Sayfa 347/385 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. [QUOTE=joeyramone;3457974]yok tanımam etmem kendisini. ne yazar çizer hiç okumadım görmedim açıkçası.

sayın zeytinci. senin hala umudun var. insan psikolojisi her hisseyi alırken uçacak kaçacak diye alırsın. ama yukarıda bahsettim. bu şirketin artık faaliyeti yok. yukarıda çok fazla hisse de sattı. 5-6 liralarda da sattı. 3 lirada da ve en son 2 ve üzeride sattı. şirketin sermaye nominal şuan 41m. zaten adam 10 milyon ve üzeri hisseyi pazarladı bundan sonraki ve hatta hala bile kardadır. elindeki milyonlarca adet hisseyi 10 kuruştan da satsa kar 1 kuruştan da. tekrar o fiyatlara çıkarıp senin ve millete sattığı hisseyi geri alabileceğine inanıyorsan o senin bileceğin iş. hadi diyelim aldı. faaliyeti yok. tekrar o kadar hisseyi satmak için elinde 1 tane iş yok. saçma haberler paylaşır milyon adet satar belki bilmeyene kandırabildiğine. ama şimdiki gibi bu kadar hisse satabileceği kimseyi bulamaz. hele hele yaklaşan küresel kriz ile küçük yatırımcı hariç fon şirketine falan satmasının imkanı yok. şimdi nereden satarsam kar diyor. yinede para sizin. hep söyledim. kar da zarar da size ait.[/QUOTE
    Joeyramone kardeşim gerçekten çok çok haklı olabilirsin. Lakin ben bu tür hisselerde temel analize bakmam. Dedim ya 1 e 10 yapacak hisseler grubunda umduğum için bekliyorum. Geçen yazdım bir adese bir flap bir beyazın nesi vardıda gittiler. Dedim ya spekülatif hisselerde biraz sörf iyi geliyor bana. Hayatımda başka adrenalin yok. Haa işin özüne gelirsem. Baba hisselerden asla şaşmam. Endeks 30 bile değil. Bankalar hariç endeks 15 favorimdir.Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kardeş senin bu yazılarını görünce 1,56 dan almıştım,yarım saat sonra 1,52 den verdim...zaten 2 ay öncesi bir 4,5 bin liramı yemişti,yine aynısını istemem...hayırlısı...
    sayın batık umarım zararınızı misliyle çıkarırsınız bunu en içten dileklerimle söylüyorum. bu hisse isterse 300 lira olsun ama gidin bacası tüten şirketten stressiz %20-30 kazanın hatta mevcut durumda dolar grafiğe bakınca inanılmaz ucuz hisseler var. %20 ye 30 a tüh az kazandık ya diyeceğiniz şirketlere bile denk gelebilirsiniz. (inşallah en çok kazandıran şirketleri alırsınız) benim gerçekten tek istediğim bu ******** adama daha fazla para kaptırmasın millet. ben dediğim gibi buradaki yatırımımdan çoktan vazgeçtim. benden kazandığı parada onun birşeyine yetmez. ben buradaki zararımı diğer şirketlerde öyle veya böyle kazanıyorum zaten. amacım bu ******** elindeki hisseler ile öyle kalsın daha fazla kişiye satamasın. artık kabinede de yok. bakalım hazıra dağ dayanmaz o parayı yiyip bitirdikten sonra ne iş yapacak. bu şirketin miadı doldu. yeni bir şirket açarsa orada da aynı şeyleri yazıcam. bu adam hiç bir şeyden anlamayan kabineden aldığı güçle milleti soyarak iş yapabilen bir adamdı. ne iş yapar bilmem ama umarım 1 kuru ekmeğe muhtaç kalır. sosyal medyada kendilerine üstat diyenler pazarladı adamın ekmeğine yağ sürdüler. ben yapmayın etmeyin dedikçe kötü oldum. şimdi o üstan diyenler hepsi sus pus. yarın öbür gün tekrar bir formasyon gördüğünde paylaşacak (ki bende onları görüyorum kimse merak etmesin) millet hisseyi aldığında patron daha da satacak. satabileceği adam kalmayınca yeni bir formasyon üretiyor. neyse daha da uzatmayım. cidden umarım zararınızı misliyle çıkarırsınız. bunu gerçekten çok isterim. hepinize bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    sayın batık umarım zararınızı misliyle çıkarırsınız bunu en içten dileklerimle söylüyorum. bu hisse isterse 300 lira olsun ama gidin bacası tüten şirketten stressiz %20-30 kazanın hatta mevcut durumda dolar grafiğe bakınca inanılmaz ucuz hisseler var. %20 ye 30 a tüh az kazandık ya diyeceğiniz şirketlere bile denk gelebilirsiniz. (inşallah en çok kazandıran şirketleri alırsınız) benim gerçekten tek istediğim bu ******** adama daha fazla para kaptırmasın millet. ben dediğim gibi buradaki yatırımımdan çoktan vazgeçtim. benden kazandığı parada onun birşeyine yetmez. ben buradaki zararımı diğer şirketlerde öyle veya böyle kazanıyorum zaten. amacım bu ******** elindeki hisseler ile öyle kalsın daha fazla kişiye satamasın. artık kabinede de yok. bakalım hazıra dağ dayanmaz o parayı yiyip bitirdikten sonra ne iş yapacak. bu şirketin miadı doldu. yeni bir şirket açarsa orada da aynı şeyleri yazıcam. bu adam hiç bir şeyden anlamayan kabineden aldığı güçle milleti soyarak iş yapabilen bir adamdı. ne iş yapar bilmem ama umarım 1 kuru ekmeğe muhtaç kalır. sosyal medyada kendilerine üstat diyenler pazarladı adamın ekmeğine yağ sürdüler. ben yapmayın etmeyin dedikçe kötü oldum. şimdi o üstan diyenler hepsi sus pus. yarın öbür gün tekrar bir formasyon gördüğünde paylaşacak (ki bende onları görüyorum kimse merak etmesin) millet hisseyi aldığında patron daha da satacak. satabileceği adam kalmayınca yeni bir formasyon üretiyor. neyse daha da uzatmayım. cidden umarım zararınızı misliyle çıkarırsınız. bunu gerçekten çok isterim. hepinize bol kazançlar.
    Allah razı olsun kardeşim, Allah gönlümüze göre versin inşallah.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. arık bugün bir tavan yapmalısın

5.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    Ana Hissedarımız Akdeniz
    Girişim Holding Anonim Şirketi tarafından 02/05/2019 - 14/05/2019 tarihleri
    arasında satışı gerçekleştirilen toplam 12.003.338 TL nominal bedelli Akdeniz
    Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (AKGUV) pay satışlarına ilişkin hissedarlarımızdan yoğun
    bilgilendirme talepleri gelmektedir. Bu sorular yatırımcı ilişkileri
    birimimizce kamuyu aydınlatma zorunlulukları çerçevesinde cevaplandırmakla
    birlikte tüm hissedarlarımıza ulaşması açısından konuya ilişkin açıklamanın
    kamuoyu ile paylaşılmasının daha uygun olacağı düşünülmüştür.

Akdeniz Girişim Holding Anonim
    Şirketi tarafından gerçekleştirilen satışlarla şirketimize yaratılan kaynakla
    önümüzdeki dönemde Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (AKGUV) ile birlikte
    yatırımlarımızın bulunduğu öncelikle savunma sanayi alanında bağlı ortaklığımız
    Mai Otomotiv Teknoloji Savunma Sanayi ile Bilişim ve Yazılım
    alanında bağlı ortaklığımız Tanıtek
    Bilişim Sistemleri A.Ş 'nin ve diğer
    bağlı ortaklık ve iştiraklerimizin büyümeye yönelik olarak ihtiyaç
    duyabileceği finansman ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmıs olup, mevcut
    durumda kur, faiz risklerine bağlı oluşabilecek finansman ihtiyacları borçlanma
    yöntemi yerine özkaynak yöntemi tercih edilebilecektir.

Ana hissedarımız Akdeniz Girişim
    Holding Anonim Şirketi yıl sonuna kadar başka bir satış planlamadığını
    bildirmiştir.

Tüm yatırımcılarımıza ve
    kamuoyuna saygıyla duyururuz.
    Yukarıdan alanlar için birşey diyemem ama ben buhisseyi 3 gündür alıyorum bir kısmını 1.54 den verdim .Şimdi kalanlarla şirketin geleceğini iyi gördüğüm için ve elimdeki hisseleri iyi bir karla satmak için buralarda maliyetlendim.Hayirlisi olsun

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Evettt
    Anketimiz açıldı...
    31 Mart seçimlerini pek çok ilde doğru tahmin etmişdi Hisse.Net anketimiz...
    Sizlerin katkıları ile gene aynı başarıyı elde edeceğimizi düşünüyorum...
    Anketimiz de oy kullanmanız için İstanbul da yaşıyor olmanıza gerek yok
    Oy kullanmadan ve sonuçlara bakmadan geçmeyin derim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...53#post3459253

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. 1.46 ustune atıp kalırsa tekrarda yukarı dönüş hareketi başlayabilir ytd

8. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 347/385 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •