Sayfa 377/385 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Ilk kap haberi düştü
    plastik sektöründe faaliyet gösterecek firma kuruluyor
    hayırlısı olsun

2. İlk yatırım milya plastik

Pandemi ilk günlerinde sıvı sabunlar karaborsaya düşmüştü hepimiz hatırlarız. Sebebi de sıvı sabun pompasının ithal ürün olmasından dolayı ithalatında yaşanan sıkıntılardı. İlk yatırıM tam da nokta atışı. Milya plastik diye internette araştırın bakalım ne çıkıyor? Sıvı sabun pompasını Türkiye de ilk ve en büyük kapasite ile üreten firmayla ortaklığa giriyor .
    Güzel haber değil mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir . 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir . Bu yazılanları kesinlikle alım veya satım tavsiyesi olarak kullanmayın. Her yatırımcı kendi kararından kenfi sorumludur

3. Blanço boktan geldi
    ama dün yabancı alımı vardı senette desene biraz daha bekleriz
    ama bugün neydi o öyle tavandan düşmek...
    Tahtacısı beş para etmez

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Pandemi ilk günlerinde sıvı sabunlar karaborsaya düşmüştü hepimiz hatırlarız. Sebebi de sıvı sabun pompasının ithal ürün olmasından dolayı ithalatında yaşanan sıkıntılardı. İlk yatırıM tam da nokta atışı. Milya plastik diye internette araştırın bakalım ne çıkıyor? Sıvı sabun pompasını Türkiye de ilk ve en büyük kapasite ile üreten firmayla ortaklığa giriyor .
    Güzel haber değil mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir . 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir . Bu yazılanları kesinlikle alım veya satım tavsiyesi olarak kullanmayın. Her yatırımcı kendi kararından kenfi sorumludur
    Tanıtek, Maiye ne oldu. Dönem elektronik yazılım dönemi bu alana önem verilseydi keşke. Plastik ne ya

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şirketi, şirketleri yöneteme zarar ettir, bedelli yap, sonra yaptığın işten tamamen farklı bir alana yatırım yap oh ne alaa. Bizde hisseleri kapışalım.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Güzel haberler gelmeye başladı. Sabırla bekleyenlerin yüzlerinin güleceği günler de çok uzak görülmüyor. Takip ve sabretmeye devam

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir . 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

7. 8 Nisan da genel kurul toplantısı var bakalım ne çıkacak nasıl sürprizler olacak.......

8. Benim 30 seneyi aşan tecrübemde dikkat ettiğim. Bir nokta da vardır. O da hisse net

Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    8 Nisan da genel kurul toplantısı var bakalım ne çıkacak nasıl sürprizler olacak.......
    Arkadaşlar uzun süredir kimse yazmamış. En son gene bizler yazmışız. Piyasa bozuk biliyoruz. Ama bozuk piyasaya direnen kağıtlardan biri de bu . Sizce neden? Uzun badeli bekletilerimiz bu kağıtta çok fazla. Ben her zaman bir şirket ile konuşurken tabiri caizse resmi ağızdan gelen şirket açıklamalarına bakarım. Burada da şirket yetkilileri bedelli yaparken 1 kuruş banka borçları olmadığjnı gelen parayla yeni şirketler kurup iştirakleriyle büyüyeceğini dile getiriyordu. Tıpkı birkaç sene önceki Say Reklam A.Ş. Nin dönüşüm hikayesine benzetiyorum bu şirketi. Say reklam a.ş yi bundan 2 sene kadar önceki kurban bayramında tespit etmiş be tüm tanıdıklarıma önermiştim. Ne yalan söyleyeyim ben bile 80 kuruşlardan başlayan Say yükselişinde 30 lu fiyatlardan çok daha önce inmiştim. Ama anlatmak istediğim şirketin amacı ve istikametiydi bunu söylerken.
    Şimdi Akyho da da benzer bir hikaye var. Şirketin banka borcu yok. Sektör değiştirme ve kurulan 4 adet yeni şirket var . Elinde son sermaye artırımdan gelen bol naktiyle bu şirketlerin her biri altın gibi parlayabilir. Kim derdi ki basit bir reklam panosu işi yapan say reklamın bugünlerde güney koreye bile rüzgar tribünlerinde kullanılan parça satacağını? Ben de hayal ediyorum. Hayal etmeye değer bir şirket olarak görüyorum kendi adıma. Çünkü giriştiği ilk işten bile amaçlarının büyümek olduğu belliydi zaten. Plastik işine türkiye de cocüdin ilk başladığı günlerde tedarik sıkıntısı yaşanan sıvı sabun pompası imalatı için yatırım yapacağını duyurarak başlamıştı. Daha sonra kimya, atık değerlenrme ve enerji gibi her biri özenle seçilmiş alanlarda şirketler kurdu. Bu şirketlerin kurulumundan hemen sonra kar edeceğini beklemiyorum. Akıllı işler yapacaklarını düşündüğüm için geçmişte Say Reklam örneğinde olduğu gibi minimum 1,5-2 sene vade ile düşündüğüm bir kağıt zaten. Ama 30 senelik tecrübem hikayesi olan şirketlerde herşeyün bir hayalle başladığını bana gösterdi. Ha bir de başlıkta olan cümlemi tamamlayarak sözlerimi bitirmek isterim . Yatırım yaparken dikkat ettiğim bir diğer husus hisse nette uzunca süre yorum yapılmayan şirketlerin bu sessizlikten sonra iyi prim yaptığı yönünde tecrübemdir. Akyho da da çok ama çok uzun sürdedir sessiz kalınmış. Bu nedenle hayal kurmaya değer bir kapıt olarak kendi adıma değerlendirdiğimi paylaşmak istedim.

Herkese saygılarımla.

Not: yazılanlar kesinlikle alım satım tavsiyesi değildir. 30 seneyi aşkın süredir bu piyasada olan bir küçük yatırımcının , hiçbir yerden tüyo alma yeteneği bulunmayan bir küçük yatırımcının, bitmek bilmeyen muhabbetidir. Sadece sohbet olarak algılayın lütfen

Sayfa 377/385 İlkİlk ... 277327367375376377378379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •