Sayfa 381/385 İlkİlk ... 281331371379380381382383 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. hocam 2.30 üstü kalsaydı bari diyesim geliyor.. üstü tekrar umutlandırır ama altta 2.10 var en son stop için..

hissede olsam ve maliyetim yukarıda ise alt stoba kadar takip ederdim nasıl olsa olan olmuş diyerekten.. eğer 2.10 altı kalıcı olmaz ise önümüzdeki ayı da bir görmek gerek, aylık kapanış olmadı henüz ama aylık olarak aşırı bir bozulma yok hissede ve aşırı pirimli bir hisse de değil..

aylık kapnışı ve 2.10 üstü kalıcılık olacak mı bir görmek lazım..

bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam 2.30 üstü kalsaydı bari diyesim geliyor.. üstü tekrar umutlandırır ama altta 2.10 var en son stop için..

hissede olsam ve maliyetim yukarıda ise alt stoba kadar takip ederdim nasıl olsa olan olmuş diyerekten.. eğer 2.10 altı kalıcı olmaz ise önümüzdeki ayı da bir görmek gerek, aylık kapanış olmadı henüz ama aylık olarak aşırı bir bozulma yok hissede ve aşırı pirimli bir hisse de değil..

aylık kapnışı ve 2.10 üstü kalıcılık olacak mı bir görmek lazım..

bol kazançlar..

2,10 da kırdı ,sanırım 1,90 Lara doğru koşarak gidiyor gibi. 3 günde 96 kademe zirveden düşmüş. Sanırım tutulamiyor, ele avuca sığmıyor üstad, 1,90 altında al sat yapılır bunla bana soracak olursan, tabiki sen daha iyi bilirsin, senin beklentin ne bundan sonra ,birde nereye kadar düşüş devam eder üstad

3. hocam sende de ne akyho sevgisi varmış.. buyrun..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam sende de ne akyho sevgisi varmış.. buyrun..

1,86 ya iner bence. Ama 1,96 dan itibaren alım yapmakta fayda var. Garanti olsun değilmi üstad.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

Sevdamın sebebi, 2,25 lerden alıp 2,75 lerden sattık, şimdi tekrar alım için bekliyorum, iyi ekmek kapısı bu hisse ondan anadinmi üstad

6. Kap attı, 77 bin metrekare Edirne'de salda tarım ve hayvancılık adına tarla almışlar, ,aklımda deli sorular, acaba bunun icinmi bugün sattılar hisseyi düştü, 1,96 lari beklemek mantıklı ama ya tarla ve yatırım için hisse satacağını kurumlar biliyorduysa patronun o yüzden mi acaba üç günde 3 liradan 2 liraya indirdiler, genelde hisse satılacağını duyan spekler hisseyi dusururki aşağıdan alsın, bu ise eğer yarına hisse tekrar tavana açılışta gidermi hızlıca, yoksa ne olursa olsun 1,96 lar beklemek mi lazım bilemedim şimdi, sabah açılışta karar vereceğim artık.

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku

Üstad Mrb. Bugün almadık tavana gitti geri bozdu 2,18 kapattı. Yarın ne olur üstad tahminin varmı. 2,18 lerden girilir mi. Acaba yön yukarı döndümu. Ne dersin..diyeceksinki 2,10 lardan neden almadın. Guven vermiyordu üstad. Ama dönmüş olabilir yukarı yönlü. Sen ne dersin. Yarın açılsın bakayım yönu yukarı olursa alırım , yok tekrar 215 altına sarkarsa bu defa yine 2 ,05 leri beklerim.

8. Anlamadığım bu hisse kapanışa yarım saat kala en az 5 kademe aşağı basıyor . Acaba kredili alanların malını aşağıdan almak icinmi . Her gun aynı durum.

Sayfa 381/385 İlkİlk ... 281331371379380381382383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •