Sayfa 382/385 İlkİlk ... 282332372380381382383384 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. 2,15 altına sarktı ,iyi olmadı, takipten çıkardık bunuda, bunlar milleti dün kucağa çekmeye çalışmışlar, ,ky avcısı hepsi, patronlar artık ky kanını emmek için her türlü sahtekarligi deniyorlar. Birazcık haysiyetli birazcık dürüstlük yok bunlarda, haysiyetli olsalar hisselerine sahip çıkarlardı, neyse ben takipten cikardim bunuda, bulaşmamak lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam 2.30 üstü kalsaydı bari diyesim geliyor.. üstü tekrar umutlandırır ama altta 2.10 var en son stop için..

hissede olsam ve maliyetim yukarıda ise alt stoba kadar takip ederdim nasıl olsa olan olmuş diyerekten.. eğer 2.10 altı kalıcı olmaz ise önümüzdeki ayı da bir görmek gerek, aylık kapanış olmadı henüz ama aylık olarak aşırı bir bozulma yok hissede ve aşırı pirimli bir hisse de değil..

aylık kapnışı ve 2.10 üstü kalıcılık olacak mı bir görmek lazım..

bol kazançlar..

Üstad naptın sende var mı bu hisse, 1,95 lere indi bugün, hep aynı terane 2,04 e çıkardılar kapanışa doğru, ama ky korktu girmez daha bu hisseye, kap atıp patron satması moda oldu artık hisswlerde, patronlar paylaşmayı sevmiyor parayı, benim şahsen gözüm korktu bundan , alsamda 190 lardan yüzbin lot yerine 10 bin lot alirim artık. Hergun düşüyor.

Kafamı kurcalayan dün 2,29 tavan oldu bozdu, neden bu satışları dün yapmadilarda gelip 2,09 dan sattılar , sizin bu konudaki düşünceniz nedir ustad, patron gruplar varda onlarami kızdı sattı yoksa ky düşmanlığı mı olsun diye yaptı

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Üstad naptın sende var mı bu hisse, 1,95 lere indi bugün, hep aynı terane 2,04 e çıkardılar kapanışa doğru, ama ky korktu girmez daha bu hisseye, kap atıp patron satması moda oldu artık hisswlerde, patronlar paylaşmayı sevmiyor parayı, benim şahsen gözüm korktu bundan , alsamda 190 lardan yüzbin lot yerine 10 bin lot alirim artık. Hergun düşüyor.

Kafamı kurcalayan dün 2,29 tavan oldu bozdu, neden bu satışları dün yapmadilarda gelip 2,09 dan sattılar , sizin bu konudaki düşünceniz nedir ustad, patron gruplar varda onlarami kızdı sattı yoksa ky düşmanlığı mı olsun diye yaptı
    bende yok hocam.. 2.30 maliyetlenmiştim.. 268 stobunda vermiştim..

patrondan izinsiz poh yemeye kalkan bir grup vardı.. ağa hadlerini bildirdi ama kurunun yanında yaşlarda yandı..

şimdilik pek ilgilenmiyorum, ilerleyen zamanda olabilir tekrar, primsiz hisselerden biri sonuçta..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bende yok hocam.. 2.30 maliyetlenmiştim.. 268 stobunda vermiştim..

patrondan izinsiz poh yemeye kalkan bir grup vardı.. ağa hadlerini bildirdi ama kurunun yanında yaşlarda yandı..

şimdilik pek ilgilenmiyorum, ilerleyen zamanda olabilir tekrar, primsiz hisselerden biri sonuçta..
    Üstad bir hissenin direnç destek grafik varmı ne olur görüşünüz sizin.

5. Maliyetler çok yukarda kalmış, 2.13 üstüne atarsa 2.53 e kadar bir atak deneyebilir, bir miktat aldım seans sonu bakalım, nasip
    Yazdığım yazılardaki içeriklerin tamamı kişisel düşüncemden ibarettir, Yatırım tavsiyesi değildir,

6. İnşallah herkez zarardan kurtulur, hedefi kısa tutmalıyız, geçen yılki ortam yok, bol kazançlar....
    Yazdığım yazılardaki içeriklerin tamamı kişisel düşüncemden ibarettir, Yatırım tavsiyesi değildir,

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    2,15 altına sarktı ,iyi olmadı, takipten çıkardık bunuda, bunlar milleti dün kucağa çekmeye çalışmışlar, ,ky avcısı hepsi, patronlar artık ky kanını emmek için her türlü sahtekarligi deniyorlar. Birazcık haysiyetli birazcık dürüstlük yok bunlarda, haysiyetli olsalar hisselerine sahip çıkarlardı, neyse ben takipten cikardim bunuda, bulaşmamak lazım.
    Doğru tespitler var, dürüst patron ve siyasetçi ikiside pek bulunamıyor, çünkü biz toplum olarak dürüst değiliz,

8. Vay be hisseyi nereye götürdü geri getirdiler. Bunların patronu sözde hacı hoca imiş. Ulan birde hacı hoca tayfası adam olmasanız..siz ne düzenbaz üçkağıtçı. Soyguncu birisiniz. Yazık millete eminim 250 üzerinde satıp üç günde indirmislwrdir. Yazık bunların ahireti berbat hemde ne berbat. Bir bakayim dedim hisseye. İyiki kıyısı dan dönmüsuz almadan. Allah garibana yardım ede. Bu gibi patronlarada zehir ede

Sayfa 382/385 İlkİlk ... 282332372380381382383384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •