Sayfa 384/385 İlkİlk ... 284334374382383384385 SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

3.çeyrek sermaye arttırımından gelen fonun kullanım yerlerine ilişkin rapor göndermemişler. Bu nedenle bilgiye ulaşamıyoruz.
    Sermaye artışı 11.02.2021 de yapılmış ve yeni kurulan iştirak Günpak Enerji için 1 yıl içinde faaliyete geçecek denmiş lakin şu ana kadar bir haber yok.
    Endeksin ve doların bu kadar yükseldiği bir dönemde hala nazlanıyor ve beklenen ilgiyi görmüyorsa son şansı bilanço öncesi ve sonrasıdır.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

2. Yarin yapılan yatırımlarla ilgili haber gelirse tavan olabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,699
    AKYHO 17.03.2022 trh.li kap a göre toplamda 4,2 milyon dolarlık GES(güneş enerrjisi santrali) yatırımı yapmış. Finansman detaylarına yer verilmemiş ancak kasada 1,5 milyon Usd civarı dövizi vardı. Kalanı vadeye yayılmış olabilir. Ülkede uygun maliyetli enerjiye olan ihtiyacın çok arttığı bir dönemde mantıklı bir yatırım gibi görünüyor.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1011236
    ---------------------------------------
    BAĞLI ORTAKLIK FİNANSAL DURAN VARLIK EDİNİMİ HAKKINDA,

Şirketimiz Akdeniz Yatırım Holding A.Ş.'nin %100 bağlı ortaklığı Günpak Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin Yönetim Kurulu'nun 17.03.2022 (Bugün) tarihinde yapmış olduğu toplantısı sonucunda aşağıda belirtilen üç farklı şirketin tamamının satın alınmasına karar verilmiştir.

- Adresi Ankara'da bulunan "ENERGEN ELEKTRİK ÜRETİM DAN.EĞİTİM İNŞ.TİC.A.Ş." 'nin şirket hisselerinin %100 'ü Günpak Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından 1,400,000 USD ‘ye satın alınmıştır. Tesisin Güneş Enerjisi kurulu gücü 990 KWE dir.

-Adresi Ankara'da bulunan ''GESUN ELEKTRİK ÜRETİM DAN.EĞİTİM İNŞ.TİC.A.Ş. 'nin şirket hisselerinin %100 'ü Günpak Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından 1,400,000 USD ‘ye satın alınmıştır.Tesisin Güneş Enerjisi kurulu gücü 990 KWE dir.

-Adresi Ankara'da bulunan ''SOLARGEN ELEKTRİK ÜRETİM DAN.EĞİTİM İNŞ.TİC.A.Ş." 'nin şirket hisselerinin %100 'ü Günpak Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından 1,400,000 USD ‘ye satın alınmıştır.Tesisin Güneş Enerjisi kurulu gücü 990 KWE dir.

Kamuoyunun bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla.
    ----------------------------------------

4. Endeks yataydayken veya düşerken de bu performansı bekliyor muyuz ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 30.09.2022(Bugün) şirket merkezinde yapmış olduğu toplantısı sonucunda;

İstanbul ili, Çatalca ilçesi, İzzettin Köyü , 130 Ada 28 Parselde bulunan 8250332615 Vergi Kimlik Numaralı TARSAN GIDA TUR İNŞ OTO SAN DIŞ TİC PAZ A.Ş.'nin %80 hissesinin 65.500.000,00 TL bedel ile şirketimiz tarafından pay devri yoluyla satın alınmasına,

Karar verilmiştir.

Bağlı ortaklığın pay devri yoluyla satın alınması işlemi Sermaye Piyasası Kurulu'nun Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği (II-23.3)'nin 6. Maddesinin 1. Fıkrasında belirtilen önemlilik ölçütü kriterlerini taşımamaktadır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1066453
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    şirketimiz yönetim kurulu'nun 30.09.2022(bugün) şirket merkezinde yapmış olduğu toplantısı sonucunda;

istanbul ili, çatalca ilçesi, izzettin köyü , 130 ada 28 parselde bulunan 8250332615 vergi kimlik numaralı tarsan gıda tur inş oto san dış tic paz a.ş.'nin %80 hissesinin 65.500.000,00 tl bedel ile şirketimiz tarafından pay devri yoluyla satın alınmasına,

karar verilmiştir.

Bağlı ortaklığın pay devri yoluyla satın alınması işlemi sermaye piyasası kurulu'nun önemli nitelikteki işlemler ve ayrılma hakkı tebliği (ıı-23.3)'nin 6. Maddesinin 1. Fıkrasında belirtilen önemlilik ölçütü kriterlerini taşımamaktadır.

https://www.kap.org.tr/tr/bildirim/1066453

satın alınan şirket fena durmuyor şirket kar ediyorsa bu da bilançıyo düzeltir mi acaba
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. 2.41 ve 2.51 üzeri günlük ve haftalık kapanış yakışacak ve 60 dakika ve günlük grafiği güzelleştirecek...
    Yaparlarsa...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bilançoyu değerlendirebilecek var mı ?
    Olumsuz görünüyor ama gizli saklı olumlu bir şey var mı ?

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 384/385 İlkİlk ... 284334374382383384385 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •