Special Days Image
Sayfa 51/385 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by demir_döven Yazıyı Oku
    Bilanço aciklamasi ne zamana kadar son...bilen var mi
    10 mayıs son diye biliyorum
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2. Teşekkürler Sn.Emirdağlı, belirttiğiniz gibi kademeler pek anlamlı değil. Zaten bu hissede hareket olursa çok hızlı olur gibi geliyor bana. Yani 3-5 dakikada tahtayı silip süpürürler. Yoksa kademeli bir çıkış olacağını sanmam.

3.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn.Emirdağlı, belirttiğiniz gibi kademeler pek anlamlı değil. Zaten bu hissede hareket olursa çok hızlı olur gibi geliyor bana. Yani 3-5 dakikada tahtayı silip süpürürler. Yoksa kademeli bir çıkış olacağını sanmam.
    aynen katılıyorum bunda hareket olduğunda kademeleri teker teker gitmez çok sert gider bundan önce rtalb ı izliyordum tahtası çok sığdı bunun gibi fakat inceledim küçük ama iyi bir şirkete benziyordu almaya karar verdiğimde öyle bir kaldırdılarki arkadan bakakaldım alamadım sonra gözdeye girdim onunda kademelerde milyon lotlar vardı tam ayrıldım kısa süre sonra direk tavan yaptılar şimdi akguvdeyim tahtası çok sığ fakat tıbkı rtalb gibi ufak ama iyi bir şirket görüntüsü var tabi rtalb gibi bunda bedelsiz potansiyeli fazla yok ama bununda temettü olayı var kar ediyor karını dağıtıyor zannedersem fetöyle ismi anıldığı için sıkıntı yaşıyor umarım hareket başladığında tahtada olurum
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4. Sn.Emirdağlı'nın yukarıdaki açıklamasına (Fetö ile isminin anılması) istinaden bir araştırma yaptım. Öncelikle firmanın yatırımcı ilişkilerinde görevli kişilerden biri daha önce Bizim Menkul Değerlerde çalışmış yani Ülker Grubunun firması ha bu arada takaslara baktığımızda da Bizim Menkul ilk sırada. Ki Bizim Menkul değerler Bank Asya hisselerinin düşüşünde Bank Asya Menkul ile alım yapıp hisse değerinin düşmesini engelleyen kurumdu. Öte yandan şirketin İstanbulda bulunan binasında EVET posteri asılmış olması, patrıonuın AKP milletvekilinin yeğeni olması diğer bilgiler. Yine 15 Temmuz gecesi 13.000 personeli ile polise yardımcı olduklarına dair de bilgiler var. Sadece paylaşmak istedim. Herhangi bir yorum yapmıyorum. Dediğim gibi hiç aklıma bu konu gelmemişti, Sn Emirdağlı'nın yazısına istinaden bir bakayım dedim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.Emirdağlı'nın yukarıdaki açıklamasına (Fetö ile isminin anılması) istinaden bir araştırma yaptım. Öncelikle firmanın yatırımcı ilişkilerinde görevli kişilerden biri daha önce Bizim Menkul Değerlerde çalışmış yani Ülker Grubunun firması ha bu arada takaslara baktığımızda da Bizim Menkul ilk sırada. Ki Bizim Menkul değerler Bank Asya hisselerinin düşüşünde Bank Asya Menkul ile alım yapıp hisse değerinin düşmesini engelleyen kurumdu. Öte yandan şirketin İstanbulda bulunan binasında EVET posteri asılmış olması, patrıonuın AKP milletvekilinin yeğeni olması diğer bilgiler. Yine 15 Temmuz gecesi 13.000 personeli ile polise yardımcı olduklarına dair de bilgiler var. Sadece paylaşmak istedim. Herhangi bir yorum yapmıyorum. Dediğim gibi hiç aklıma bu konu gelmemişti, Sn Emirdağlı'nın yazısına istinaden bir bakayım dedim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    yok zaten bunlar daha önce paylaşıldı burada ibb ihalesini aldığında oda tv yazarı yazmış burada paylaşmışlardı bence ibb ihalesiylede resmi sözleşme imzalandığında bu belirsizlik ortadan kalkar büyük ihtimalle

6. Bilanço son dakikaya kalır. Geçen senekini 10 mayıs gece 23.30da açıklamışlar. KAN meselesi ülkemizde bu konular malesef.

7.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.Emirdağlı'nın yukarıdaki açıklamasına (Fetö ile isminin anılması) istinaden bir araştırma yaptım. Öncelikle firmanın yatırımcı ilişkilerinde görevli kişilerden biri daha önce Bizim Menkul Değerlerde çalışmış yani Ülker Grubunun firması ha bu arada takaslara baktığımızda da Bizim Menkul ilk sırada. Ki Bizim Menkul değerler Bank Asya hisselerinin düşüşünde Bank Asya Menkul ile alım yapıp hisse değerinin düşmesini engelleyen kurumdu. Öte yandan şirketin İstanbulda bulunan binasında EVET posteri asılmış olması, patrıonuın AKP milletvekilinin yeğeni olması diğer bilgiler. Yine 15 Temmuz gecesi 13.000 personeli ile polise yardımcı olduklarına dair de bilgiler var. Sadece paylaşmak istedim. Herhangi bir yorum yapmıyorum. Dediğim gibi hiç aklıma bu konu gelmemişti, Sn Emirdağlı'nın yazısına istinaden bir bakayım dedim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Yarım saatte bukadar araştırma sonucu elde etmeniz gerçekten çok büyük başarı :):)

8.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Yarım saatte bukadar araştırma sonucu elde etmeniz gerçekten çok büyük başarı :):)
    Sn.sortac00; Google da Akdeniz Güvenlik Feto bağlantısı yazıp, şirketin web sitesinde yatırımcı ilişkileri linkinde ismi yazan kişiyi Linkedinde araştırdığınızda hepsi çıkıyor. Daha fazla bilgilerde var ama çoğu eski bilgiler ve forumda olanlar zaten biliyordur.

Sayfa 51/385 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •