Sayfa 52/385 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 409 - 416 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. günlükte mum grafikte 3,00 kaparsa doji sabah yıldızı olur normalde yukarı dönüş sinyalidir 2,99-2,98 kaparsa ters çekiç olur oda dönüş sinyali olabilir 2,97 altında kaparsa itne spek formasyonu olur buda aşağı gidiş sinyali olabilir......

günlük hacmi 100 k olan tahtada teknik analiz senaryoları çiziyorum bende bir anormallik var galiba :yes:

ne yapayım normalde böyle sığ tahtalara girmrm ama bazen yolumu şaşırıp giriyorum işte :thumbdown:
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    günlükte mum grafikte 3,00 kaparsa doji sabah yıldızı olur normalde yukarı dönüş sinyalidir 2,99-2,98 kaparsa ters çekiç olur oda dönüş sinyali olabilir 2,97 altında kaparsa itne spek formasyonu olur buda aşağı gidiş sinyali olabilir......

günlük hacmi 100 k olan tahtada teknik analiz senaryoları çiziyorum bende bir anormallik var galiba :yes:

ne yapayım normalde böyle sığ tahtalara girmrm ama bazen yolumu şaşırıp giriyorum işte
    Hoşgeldiniz siz buralarda iseniz doğru hissededir burdaki yatırımcılar 😉😉

3.  Alıntı Originally Posted by adorable35 Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz siz buralarda iseniz doğru hissededir burdaki yatırımcılar ����
    eyvallah saolasın
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

7. ehh en azından bu trendimiz hala yaşıyor yukarı atakları görmek dileği ile

[IMG][/IMG]

8.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    ehh en azından bu trendimiz hala yaşıyor yukarı atakları görmek dileği ile

[IMG][/IMG]
    Sn. EMİRDAĞLI; benim birkaç mesaj önce latife yaparak spek'e tarif ettiğim teknik görüntü tamda buydu :) Bu trende güveniyorum. İyi bir bilanço ile bu trend yukarıya evrilecektir.

Sayfa 52/385 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •