Sayfa 53/385 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 417 - 424 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. birde bu açıdan bakarsak 100 gündür devam eden yükselen trende spek arkadaşın çalışma tarzı aynı bakalım dördüncü defa aynı hareketi yapacakmı ? henüz macd de sat vermemişken yukarı dönse iyi olur

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2. Patronun dostları gelmiş. Hayırlı olsun. Umarım bu seferki kalıcı bir yükseliş olur da yıllardır zararla bekleyenler sizden kurtulur.

3.  Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    Patronun dostları gelmiş. Hayırlı olsun. Umarım bu seferki kalıcı bir yükseliş olur da yıllardır zararla bekleyenler sizden kurtulur.
    patronun dostları derken delikanlı ol isim vererek konuş en son buraya ben geldim eğer beni kastediyorsan bunu ispatlamazsan müfterisin bir insana hiçbir bilgi belge olmadan iftira atan ********dir
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4. Patron milyon lotlarla sabırlı ise bizim neden sabırsızlanalım

5. Millet bilanço açıklamak için tarihi bekliyor, bunlarda son gün son dakikayı. Allah bildiği gibi yapsın bu patronları.

6. temettü veriyor mu bu uyuz beyler

7.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    patronun dostları derken delikanlı ol isim vererek konuş en son buraya ben geldim eğer beni kastediyorsan bunu ispatlamazsan müfterisin bir insana hiçbir bilgi belge olmadan iftira atan ********dir
    Patronun dostları bu foruma gelmezler. Gelmediler de. Üzerinize alınmaya gerek yok. Patronun dostları hisseye geldiler. Ufaktan giriş yaptılar. Sözlerinizi geri almanızı dilerim.

Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    Patronun dostları bu foruma gelmezler. Gelmediler de. Üzerinize alınmaya gerek yok. Patronun dostları hisseye geldiler. Ufaktan giriş yaptılar. Sözlerinizi geri almanızı dilerim.

Saygılarımla
    burası için söylemediysen bende sözlerimi geri aldım kusura bakma

Sayfa 53/385 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •