Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
Vay be hisseyi nereye götürdü geri getirdiler. Bunların patronu sözde hacı hoca imiş. Ulan birde hacı hoca tayfası adam olmasanız..siz ne düzenbaz üçkağıtçı. Soyguncu birisiniz. Yazık millete eminim 250 üzerinde satıp üç günde indirmislwrdir. Yazık bunların ahireti berbat hemde ne berbat. Bir bakayim dedim hisseye. İyiki kıyısı dan dönmüsuz almadan. Allah garibana yardım ede. Bu gibi patronlarada zehir ede
Yazık günah ya..milleti nasılsa soydu yine hoca takımı patron. Millet e 3 çıkarıp sattı . Hisseyi tekrar çöp etmiş. Getirmiş beş günde 185 lere. Yazık günah . Bir hafta önce şirketin cokmu kâr ettide 3 liraya çıkardın. Şimdi cokmu zarar ettin şirket olarakta 185 indirdin. Bunların bu dünyada işi işte ahirette yatacak yerleri yok. Dinleri imanları para bunların.. para ile avratlarini bile alirsin sesleri cikmaz. Paraya ihtiyacı olduğunda çıkardı sattı millete yukardan şimdi batmış gibi indirdi. Umarım batarsiniz diyeceghimde ky cok var içinde sanırım. Allah onlara yardım etsin. Bunalrin da sonu gelir inşallah yakın zamanda.