Sayfa 355/385 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Bu defa seni dinleyip bedelliye katılmayacağım joeyramone kardeşim. Yüzsüz adam o kadar kapta bildirimlerine rağmen bedelli açıkladı. Alsın benim rüçhanları cebinden para ekleyerek soksun bir yerine. Zaten maliyet 1.62 tl. Ha 1.62 ha bedelliden sonra 1.20 tl. Çok fark yok. Haa yüksek maliyeti olanlara hiçbirşey demem kararlarını kendileri versinler. Ama bu sözünün eri olmayan bir adama 1 tl daha vermem. Zaten fiyatı buralarda tutarsa kesinlikle bedelli başvurusu onaylanmaz. Aynı Senkronda olduğu gibi. Kalın sağlıcakla.

2.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Bu defa seni dinleyip bedelliye katılmayacağım joeyramone kardeşim. Yüzsüz adam o kadar kapta bildirimlerine rağmen bedelli açıkladı. Alsın benim rüçhanları cebinden para ekleyerek soksun bir yerine. Zaten maliyet 1.62 tl. Ha 1.62 ha bedelliden sonra 1.20 tl. Çok fark yok. Haa yüksek maliyeti olanlara hiçbirşey demem kararlarını kendileri versinler. Ama bu sözünün eri olmayan bir adama 1 tl daha vermem. Zaten fiyatı buralarda tutarsa kesinlikle bedelli başvurusu onaylanmaz. Aynı Senkronda olduğu gibi. Kalın sağlıcakla.
    Sayın zeytinci öncelikle merhaba

Anlatmak istediğim buydu o zamanlar. Mesela benim bildiğim @batık diye bir kişi daha var burada o da önceden şu kadar zarar ile sattığını söylemişti. Umarım zararını çıkarmıştır. Sanıyorum o zamanlar endeks 90 bin civarı idi. Muhtemelen çıkarmıştır. İnşallah ta çıkartmıştır. En azından buradan daha fazla zarar etmedi. Twitterda da çok kişiyi vazgeçirdim. Umarım zararlarınızı misliyle çıkarırsınız bunu en içten dileklerimle söylüyorum. Benim elimde de mevcut var. Yalan değil ama allahtan çok kaptırmadım. Bu adama 1 kuruş dahil vermeyeceğim. Ben buradaki zararımı neredeyse çıkarttım diğer hisselerde. Ve bu gidişle güzel de karlar edeceğim. Şuan değerinin çok çok altında işlem gören onlarca şirket var. Çoğunda hissem var yada grafiğine göre takibimdeler. Bende x hisse var ise bu şirketin sahibi olacak ********de milyonlarca hisse var. Bunu geri almamak kaydıyla satıyor.

Şuan elindeki hisseleri 10 kuruştanda satsa kar da. Bu fiyatlarda ne kadar çok satılırsa o kadar kar da. Elinde faaliyet olmadığı için afedersiniz götünden haber uyduruyor. Yeterki millet inanıp alsın hisseyi. Ben işte o nedenden dolayı yazıyorum. Elinde kalsın satamasın yada gitsin 10 kuruştan satsın.

Zırhlı otobüs diye milleti kandırdı uyarmaya çalıştım köyü oldum. Yarın öbürgün “platürk” diye bir şirkete ortak olucam diyecek ki 50 bin liralık şirket ama bunu öyle bir pohpohlayacaklar göreceksiniz. Altı üstü 50 bin lira. Çay ocağı fiyatı.

Umarım en kısa sürede misliyle zararınızı çıkarırsınız.

3. Ya hocam iii güzelde hisseye hem bok atıyorsun hemde medet umup 🙏 elinde tutmaya devam ediyorsun ne malüm spek olmadığın 😜

4. Sayın hocam size de merhaba. Bir sorum olacaktı. Peki ben bu bedelliye katılmayacağım evet. Peki haklarımızı satma hakkım var mı? Yada bedelliye katılmayanlar para alabilecekler mi? Teşekkürler. Saygılar

5. Hisse deferi 1Tl nin ustunde iken yapilan bedelliye katilmayan kusura bakmasin ama bu isi biraksin. Eger hisse degeri 1Tl nin altinda ise katilmayin; tersine bolunmeden evvel bolunecegi oranda 1Tl nin altindaki fiyattan hak edilen kadar almali.

GT-I9505 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Olsun hocam ben yinede bu adama para vermicem. Çünkü inanıyorum ki bedelliden sonra bile bu adam 1 tl nin altına hisseyi getirecektir. 1 tl den hisse alanları bile zarara uğratacaktır.Bu adam tam bir mazoşist. Yatırımcıyı mikmekten hoşlanıyor.Bunun derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Saygılar

7. Öncelikle merhaba daha zaman var bir gün detaylıca yazmaya çalışacağım.

1 tl üzerinde bedelliye katılmadığın sürece zararın büyür. Ancak bende 3-4 aydır söylediğim gibi 1 tl altına düşeceğini düşünüyorum. Bedelliye katılmayı düşünmüyorsan son gün hisseden çıkıp bedelliden bölünmüş hisseyi almak en azından zararını minimuma indirir. Heee bu hisseye tekrar yatırım yapılır mı orası tartışılır. Bu adamların mevcut bir faaliyeti yok. Savunma sanayii olacağız deyip tekrar millete hisseyi itelediler. Amaç satılan hisseleri geri almamak. Savunma sanayii ne geçip ne yapacaklar diye soran yok. Oturup 2 masa 1 sandalye şirkette legoyla rokeratar mı üreteceğini düşünüyor bu millet hala aklım almıyor.

8. Bedelli yaptimi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 355/385 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •