Sayfa 253/385 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hgenius Yazıyı Oku
    syn mühendis, uzun zamandır yükseliş trendinde olan bir hisse akguv ve gelen haberler ile beklentiler bu seviyenin 3, 4 katı kadar daha çıkacağı yönünde, şu an ki durumun ne olduğunu kimse anlamadı zannımca, geçic bir durum gibi, peki size sorum şu toparlanması ve gereken hedefe gelmesi ne kadar zamanımızı alır?
    Acizane şunu söyleyeyim,
    Beklenti arttıkça süre uzar.. İzleyip göreceğiz bakalım. Ytd

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hgenius Yazıyı Oku
    syn mühendis, uzun zamandır yükseliş trendinde olan bir hisse akguv ve gelen haberler ile beklentiler bu seviyenin 3, 4 katı kadar daha çıkacağı yönünde, şu an ki durumun ne olduğunu kimse anlamadı zannımca, geçic bir durum gibi, peki size sorum şu toparlanması ve gereken hedefe gelmesi ne kadar zamanımızı alır?

Bir dönüş olur mu yoksa düşüşe devam eder mi o belirsizken vade tahmini yapmaya çalişmak şu an hayalcilik olur diye düşünuyorum.. kısacası sorunuzun cevabı bende yok..
    Sabretmek ve sogukkanlı bi sekilde izlemeye çalışmak tek yapabildiğim..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

3. Şimdi bunlar arsa ve binayı yeniden değerlendirip, talep olması halinde satacağız dediler mi,
    Arkasından borsa tarihinde olmamış bir şeyi yani ihale kaybettiğini bildirdimi, ( ihaleye katıldığını bildirmediği halde )

Bence yatırımcıyı panikleterek döküp ucuza malları toplama operasyonu, ha birde deli kanlı patron 5,15 tl tahsisli sermaye artırının 2 ay önce yapmışken hissenin 4,50 tl düşmesini mantığım almıyor,

yatırımcı neye güvenerek hisse alacak, nasıl bir oyun oynuyorlar resmen soyulduk hakkımı helal etmem mümkün değil

4.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    Şimdi bunlar arsa ve binayı yeniden değerlendirip, talep olması halinde satacağız dediler mi,
    Arkasından borsa tarihinde olmamış bir şeyi yani ihale kaybettiğini bildirdimi, ( ihaleye katıldığını bildirmediği halde )

Bence yatırımcıyı panikleterek döküp ucuza malları toplama operasyonu, ha birde deli kanlı patron 5,15 tl tahsisli sermaye artırının 2 ay önce yapmışken hissenin 4,50 tl düşmesini mantığım almıyor,

yatırımcı neye güvenerek hisse alacak, nasıl bir oyun oynuyorlar resmen soyulduk hakkımı helal etmem mümkün değil
    Bu oyunu kim kabul edebilir ki sayın tank..

5. Herkes pazartesi günü ne olur onu bekliyor anlaşılan.. Kafada acayip sorular.. Sayın #MÜHENDİS var mı bir yorumunuz

6. Bekleyip gorelim bakalim öyle devlete is yapacaksin sonra tasaronluk bitti diye savunma sanayi icin 2 sirket alacaksin sonra tekrar devletten is alacaksin ama milletimizin devletimize verdigi vergileriyle alacagin islerin acisini borsada yatirimcidan cikartacaksin yok oyle yağma 33 milyon dolarlik is alacaksin bu kagida etkietmiycek ama hikayeden bi ihale iptali kagidi patir kutur asagi verecek. Izlemeye devam Allah buyuktur.

7.  Alıntı Originally Posted by sortac00 Yazıyı Oku
    Bu 25 cinin eline 37 lot 37 lot vercem birgün bakalım o zaman nasıl hissedecek.
    Bizim 25. nerede acaba tahtanın ona ihtiyacı var sanırsam :):) Aman aman gelmesin :):) bi o eksik kalsın

8. neye sevinir olduk dicem de buda iyi :)
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 253/385 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •