Sayfa 333/385 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Kapanisi, günlerdir bir türlü kapanış yapamadığı 2,03 TL uzerinde 2,04 TL yaptı ve 2,07 TL yi gördü. İnşallah yarın ve sonraki günlerde daha yukarılara çıkar... Bekliyoruz

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hadi biz zamanında bir yanlışlık yaptık bu saçma şirkete bulaştık. şu bulunduğumuz ortamda şu şirketten hala bir medet uman "aaa çok düşmüş kesin buradan bir tepki gelir bende vur kaç yaparım" diye düşünenler var resmen içler acısı. taşeron kalkmış. ne bir ihale ne bir haber. 5 milyon ile bir şirkete ortak oldu. sattığı hisse adedi neredeyse bunun kaç katı ve çarpı fiyat. hey yavrum hey. 2 masa 1 sandalye şirket kur. hükümete yanaş. taşeron adı altında milleti soy. taşeron olayı bitince ya biz varya bir şirkete ortak olucaz fiyatımızda 5,10 da gerçekleşecek. gedik yatırım sende oradan bu hisse 10 lira olacak diye haber yap. 2 masa 1 sandalye 1 de binamız var onuda sattık zaten hazır krizde geliyor. bütün hisseleri satalım (ki hemen hemen hepsi merkezi kayıt kuruluşuna başvurulmuş vaziyette) naparlarsa yapsınlar.

bütün bu anlattıklarım ortadayken, bir dünya hisse ucuz bir şekilde beklerken. gelipte bu 2 masa 1 sandalye şirketin hissesini almak. bilemedim.

doğruluğundan emin olamadığım yandaşlarıda var galiba bunların ne zaman hisse pazarlıcak olsa heryerde uçacak kaçacak haberleri paylaşılıyo. 3,80 dip alın bir daha bu fiyatlardan bulamazsınız lafları ardından kimsenin satmasına izin vermeden 2,70. bu sefer uçuyoruz hisse 3 lira hedef 5 lira derken hisse 2 lira. yok yok bu sefer kesin uçacağız sıkı tutunun hisse 2,80 derken 1,60. şaka değil bu sefer kesin 2,10 görsün hisse 4 lira olacak alın. ya biz stop olmuştuk sen niye olmadın diyecekler.

neyse

benimkisi ben yandım siz yanmayın tavsiyesidir. zamanında saçma bir şekilde bulaştık kimsenin aklıyla hisse alıp satmadım kimsede bana akguv al demedi. ben sadece bu hissede bulunduğum dönem boyunca yapılanları yazdım.

cayır cayır üretim yapıp endeksin düşmesiyle dibin de dibinden işlem gören en azından garanti hisseler varken bu ne idüğü belirsiz o.ç.larına bulaşmayın. yatırım tavsiyesi değildir zaten bu o.ç. hissesini almak bir yatırım değildir.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Hisseyi en tepeden alırsan yada düşüşe geçmişken alırsan hissenin suçu ne bu hisse çok iyi yerlere gidecek.2.12 düşeni kirarsa ki tamda burda kapattı güzel olur.bu hissenin alzheimer hastaları için üreteceği bir cihaz var.guvenlik var yazılım var daha ne olacak doğru zaman doğru hisse doğru haber.zamanında millet THY ve Petkim'de de sağlam carpılmıştı aselsanda öyle 50 TL den girdiler 250 TL olacak dediler tahta buraya gelince şirket sahibi ******** oldu Akguv çok iyi yerlere gidecek şahsi fikrim olup yatırım bilgisi icermez

4. tepeden almadım 1
    zamanında bir hata yaptık aldık dedim bu 2
    aç bak bakalım bu hisse kaç kere düşeni kırıp yeni bir düşen yaratmış bu 3 . şirkete 5 m para ver yarısına ortak ol. ama sattığın hissenin miktarınıda yaz ki bilelim. gerçi yazmasına gerekte yok. kap ta yazılı gir oku. sonrada açıklama yapıyor (yaa biz kredi çekicez aslında onu teminat göstericez diye palavra sık. sana kredi vermiyorlarsa zaten bir sıkıntı var. teminat gösterebilmen için illa merkezi kayıt kuruluşuna başvurman gerekmiyor)
    o cihazı üretecek derken kıçı boklu bir navigasyon koyacak kemer tokasına eğer bununla zengin olacağını düşünüyorsan ne ala bu 4
    aselsan, petkim, thy beni bağlamaz. o fiyatlardan o hisseyi alanlarla görüş. benim yazımı tekrar okursan hiç bir hisseyi önermedim (önermem de zaten yeri geliyor arkadaşıma bile hisse önermiyorum aman düşer falan benim yüzümden zarar yazmasın diye) benim önerim o kadar yere sağlam basan ucuz hisse varken bu gereksize yatırım yaparken tekrar düşünün demekti. yoksa beni bağlamaz. para senin paran. hisse orda fiyat belli. benimki ufak bir uyarı diyeyim. seçim senin.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. Kavga etmeyin dostlar. Bakalım neler olacak önümüzdeki günlerde. Joeyrameno ye 13.11.2018 tarihinde mkk ya kaydettirilen yaklasik 8 milyon lot konusunda katılıyorum. Teminat göstereceğiz yatirimcilarimizin lehine vs kullanacağız vs demişler. Bunu da göreceğiz. Yükseltip ky nin eline mı verecekler yoksa dedikleri gibi yatırımcının yanında mi olacaklar???? İyi geceler

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Daha bir hafta önce format şöyle format böyle millete mal kitlediler diyen faket tellalları şimdi format yok 5 TL yok 7 TL olacak diye çıgırtkanlik yapıyor.daha düne kadar Akguv e 7 TL fiyat veriyorlardı bu tahta bir tavan çeksin bütün felaket tellalları yok olur bu birer
    2) kıçı kırık dediğin alzheimer cihazına adam milyon dolar bağlamış
    3)2.12 kırdı düşeni kırdı yani aldım guzelde lot aldım tahtayı beraber izleyelim hiçte tedirgin değilim
    4) bu notta burda kalsın bu tahta çok çok iyi yerlere gelecek

7. Evet dün ne dedik doğru yerden alim

8. işlem hacmi 15 milyon a vardı.. ne oldu BMC ile ortak mı olacan.. kademeler 100 bin 100 bin … maşallah... :)

Sayfa 333/385 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •