Sayfa 159/385 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. 6.2508 ortalama ile 6.06 ya kadar düştü...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. .anlaşılan tahsisliden mal alan leş kargaları defolup gitmeden rahat yok......

3.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .anlaşılan tahsisliden mal alan leş kargaları defolup gitmeden rahat yok......
    Bence bu kadar kar yeten yatırımcıların lotlarını almaya çalışıyorlar. Halbuki çift hanelerde bir miktar kâr realize ederiz :)
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Hisse ile ilgili kısa vadeli en büyük endişemiz tahsisliden alanlar kısa günde %20'yi realize etmeleri yani satmalarıydı ki bugün öyle olduğuna inanıyorum .

Şimdi yüksek sesle soruyorum, ey Gedik Yatırım 2 kat talep gelen hissede nitelikli yatırımcı dediklerin,seçtiklerin bunlar mıydı?

Bireysel yatırımcılar arasında kimine 40 vermişsin kimine 250 kimine 500 bunu neye göre belirledin.? Kıstas neydi? Salt talep miktarı mıydı?

Hisse 6 Eylül'den 27 Kasım'a kadar 5.600 bandında iken onay geldiği ve kayda alındığı halde tahsisli yapılmamış ve ek süre alınmıştır. Daha sonra hissenin ağırlıklı fiyatı aşağı çekilmiş ve her ne hikmetse tahsili reel fiyatın altında 5.150 TL'den yapılmıştır. Bu projeksiyonu bilenler acaba haksız kazanç elde etmiş midir?

Herkes mal alır/satar lakin tahsisli bitmiş, kasaya para girmiş,100 milyonluk ihale ve mai'nin ortaklık haberi gelmişken endekste primli iken bu satışın izahı olamaz.

Yarın şirkete de bu hususu yazacağım.

5. @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

6. Ocaksonu en gec 12 lete gelir bencce ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by p&f Yazıyı Oku
    Ocaksonu en gec 12 lete gelir bencce ytd

Sizi bu fikre götüren ne? Bu %100 demek ve hangi mali veriler sizi bu fiyata götürdü?

8.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Sizi bu fikre götüren ne? Bu %100 demek ve hangi mali veriler sizi bu fiyata götürdü?
    Sasa yi gerel i kozaa yi mali verilermi goturdu yoksa hayaller mi? Mali veriler biraz gec gelir ama savunma sanayine uretim yapmaya baslamasi ki bir yerlerden garantiler alinmasa bu kadar acele hisse satilip fon yaratilip sirket satin alinmazdi bence...bu nedenle onumuzdeki donemde ilginc haberler dusebilir diye dusunuyorum ki alinan guvenlik ihaleleri haric o alanda da ciddi bir buyume oldugu bariz..fikir bunlar sadece katilan olur katilmayan olur...ytd

Sayfa 159/385 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •