Sayfa 438/801 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Yüksek karlılığı ve çoğunluk hissenin toplanmış olması benim açımdan çok olumlu görünüyor. 6 ve 9 aylık bilançoların beklentilerin çok üzerinde gelebileceğini düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Yüksek karlılığı ve çoğunluk hissenin toplanmış olması benim açımdan çok olumlu görünüyor. 6 ve 9 aylık bilançoların beklentilerin çok üzerinde gelebileceğini düşünüyorum.
    hocam hiç kafanı yorma bu hisse isterse 1 milyar dolar kar yazsın beklenti gerçekleşti diye %10 aşağı salar çünkü bu hissenin speği obiçim biz bunu öğreneli yıllar oldu tek ümidimiz 4 sene önce 77 tl ye aldığımız hisseden yine tl bazlı anaparamızı kurtarmak

3. Günlük işlemleri paylaşabilecek bir arkadaşımız var mıdır ?

4. yine el sürtüyor....sürt bakalım nereye kadar...aynısını tüpraşta yaptılar...78 e geldiğinde acayip bi satış...sanırsın taban olacak...e hadi gel aşağıda da biraz daha alalım...

5. Alacaksanız burdan da alabilirsiniz. Neden aşağı gelsin ? İlk çeyrek güzel kar açıklamış. Satışları çok iyi durumda. İkinci çeyrekte rekor bilanço bekliyorum.
     Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    yine el sürtüyor....sürt bakalım nereye kadar...aynısını tüpraşta yaptılar...78 e geldiğinde acayip bi satış...sanırsın taban olacak...e hadi gel aşağıda da biraz daha alalım...

6. aşağıdan aldım...gelirse yine alırım babında........aynen size katılıyorum sayın livehuman.....bende güzel bir bilanço bekliyorum....

7. #TTRAK Mayıs ayı satış rakamları
    İç satışlar : 893
    Dış satışlar: 655
    Üretim: 1.721
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8. Satışlar sadece traktör mü tarım aletleri de içinde midir ?
     Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    #TTRAK Mayıs ayı satış rakamları
    İç satışlar : 893
    Dış satışlar: 655
    Üretim: 1.721

Sayfa 438/801 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz