Special Days Image
Sayfa 101/801 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Mr silent is good

How long does it takes to fly.
    According to you?

2. Türk Traktör'ün yerel satışları Aralık'ta %20,1, yılın tamamında yüzde 10,9 arttı

Türk Traktör'ün Aralık'ta yerel satışları geçen yılın aynı ayına göre yüzde 19,2 artarken, ihracatı yüzde 16029 düşüş gösterdi.

Türk Traktör'ün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, yerel satışlar 3 bin 79 adet, yurt dışı satışlar 817 adet oldu. Geçen yılın aynı ayında yerel satışlar 2 bin 563 adet, yurt dışı satışlar 975 adet olarak gerçekleşmişti.

Yılın tamamında yerel satışlar 36 bin 648, yurt dışı satışlar 12 bin 23 adete ulaştı. Geçen yılın aynı döneminde yerel satışlar 33 bin 53, yurt dışı satışlar 12 bin 625 adet seviyesindeydi. Böylece yerel satışlar bir yılda yüzde 10,9 artarken, yurt dışı satışlar yüzde yüzde 4,8 düşüş gösterdi.

Aynı ayda üretim adedi 4 bin 52, yılın tamamında 48 bin 302 oldu.

http://www.turktraktor.com.tr/pdf/66...TIM_SATIS_.pdf
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Türk Traktör (TTRAK, Sınırlı Pozitif): Şirket Aralık ayı üretim ve satış rakamlarını açıkladı. Buna göre Aralık ayında üretim 4.050 adet, yurtiçi satış 3.079 adet olmuştur. Geçen sene Aralık ayında üretim 3.201 adet, yurtiçi satış 2.563 adet idi. Aralık ayıyla birlikte, 2017 yılındaki üretim 48.302 adet, yurtiçi satış 36.648 adet olmuştur. 2016 yılındaki üretim 46.031 adet, yurtiçi satış 33.053 adet seviyesindeydi. Şirketin Aralık ayındaki yurt dışı satışları ise geçen seneki 975 adetin altında 817 adet olmuştur. 12 aylık yurtdışı satışlar ise 2017 yılında 12.023 adet olurken, geçen seneki 12.625 adetlik rakamın hafif altında gerçekleşmiştir.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4. hani falcıya gidersin...şöyle bi bakar kafa hafif yan bi göz yarım açık.......bi vakte kadar mı desem,iki vakte kadar mı......yoksa üç vakte kadar mı.......ama bu bir vaktin ne kadar lık bir zaman dilim aralığında olduğunu sormak aklına gelmez falı baktıranın.....
    şu an benim gördüğüm pilot double cross ta dese şimdi pistin başındayız da dese........bi türlü kule uçuş iznini vermiyor.......sis diyor pus diyor.....rüzgar diyor...yani kriko olsa nafile.....kaldıracak güç yok diğerlerinde......inşallah bi an önce kule ile pilot anlaşırda bu zulüm biter.......bilmem sessizliğe iyi diyen arkadaşım bu konuda ne der

5. [IMG][/IMG]

6. [IMG][/IMG]
    günlüğe kadar gösterge sinyalleri tamam....ama bir an önce fiyat barmumların kırmızı alan içerisine girip burayı terk etmesi lazım...yani sınırdayız kule piste girmemize müsade etmiyor.....pilotun yeter lan deyip içeri dalması lazım....yada bekliyecek buradaki kırmızı alan zayıflayacak.....o zaman içeri girmek kolay....

7. [IMG][/IMG]
    bi de haftalıklara bakalım...hani bi vakte iki vakte kadar diyor ya falcı..dudaklarını bükerek......daire içerisindeki ortalamalar gayet güzel...yeşil alanı teretmemiş...girmiş ama hızla yukarı atmış kendini..bu iyi umutlanmamızı sağlıyor..ama fiyat barları kırmızı alan içerisinde...ve ..halen kırmızı mavinin altında...eğer üç vakte kadar mavi aşağı kırmızı yukarı keserse işte gün o üç vaktin geldiği gün.....pek anlamam ama bende bi şeyler yazdım çizdim..kirlilik yarattıysak özür.....dilerim en kısa zamanda hosteslerde yerine oturur bi an önce piste gireriz sağlıcakla kalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Türk Traktör (AL, hedef fiyat: 95 TL) Aralık ayı satış verilerini açıkladı. Toplam aylık
    satışlar, yurtiçi satışlardaki %20 büyümenin katkısıyla %10 yükseldi. İhracat ise %16
    daraldı. 2017 verileri toplamda %10 hacim büyümesine işaret etmektedir (yurtiçi %11
    yukarda, ihracat %5 aşağıda). 4Ç17 itibariyle ise toplam hacimler %7 büyüdü ve
    beklentimiz %1 büyümenin üzerinde gerçekleşti. 2017 tahminlerimizi yukarı revize
    edeceğiz.
    -Tacirler Yatırım-

bugünkü rapordan.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 101/801 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •