Sayfa 106/801 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 841 - 848 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Toplu iş sözleşmesi imzalanmaz ve greve giderler ise iyi bir alım fırsatı verecektir. Yarın bir görüşme daha var ama ben anlasabileceklerinden umutlu değilim. Bir taraf %38 istiyor diğer taraf %6.4 veriyor. Oda ilk teklif 3.4 mu ne Uçurum büyük bakalım ne olacak.

2. Ohal de grev kararı alınabiliyor mu?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. temettü verdiği zaman fiyat düşük olmuyor , olursa şahane olur, alırız ne verdiyse.

4.  Alıntı Originally Posted by ygt Yazıyı Oku
    Ohal de grev kararı alınabiliyor mu?

Alınabiliyor demekki almışlar. Hatta patronlar da lokavt kararı almış. Anlaşma olmaz ise çok güzel alım fırsatı verecektir.

5. sendikanın grev açıklamasından: "Buradan açık açık ifade ediyorum. Evet, grevimiz ertelenebilir. Evet, sözleşmemiz Yüksek Hakem’e gidebilir. Ve evet, Yüksek Hakem’e giden diğer sözleşmeler gibi bizi de üç kuruş zamma mahkûm edebilirsiniz. Bunların hepsi ihtimal dahilinde. Hepsi olabilir"

6. Grev ertelenmiş zaten böyle olacağı belliydi ama hala belirsizlik devam ediyor. Anlaşma olmadan belirsizlik kalkmaz. Buda baskı sebebi olarak kullanılabilir.

7. Ohal de kısa bir sürede kalkmayacağı için taraflar bu sürede anlaşır diye düşünüyorum.

8. Hisseyi yorumlayan kimse yok mu?bilen biri yılsonu bilanço dönemlerinde nasıl hareketler yapar?şimdiden teşekkürederim...

Sayfa 106/801 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •