Sayfa 153/802 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 6412 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Hareketli ortalamalar yukarida kaldı hisse fiyatının bir süre dengelenmesi gerekebilir.42 tl fiyat seviyeleri görülebilir.Aşağısı görülürmü bilemeyiz.Görülür ise evladiyelik hisse olma yolunda aday olur

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. haftalık grafik...beyaz renkli destekte tutunup kırmızı alçalan bant içerisine dönmesini beklerim...

Güzel grafik, ben 39-54 aralığında yeni bir bant görüyorum. YTD.

4. 42 falan deyip duruyorsunuz agzinızdan yel alsın, daha geçen gün 58 deydi. 50 ye dustu. Yuzde 12 aşağı. Sonra bi yüzde 5 daha düştu. 48....
    Daha nereye düşecek...48 en dibiydi bence... bi daha 48 goreceğini düşünmüyorum.

M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Şirketin piyasa değeri 500 milyon dolar. 500 milyon dolara bi firma kurun ki yılda 250 -300 milyon kar etsin. Kuramazsinız. Zor biraz

M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Traktörün durumu ayarsız. 2012 deki fiyatlara dönmüş.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. acaba diyorum , Ömer ve Ali Koç’un sonuda Cem Uzan gibimi olucak ,, Koç Holdingi bitiriceklermi ,, çünkü çok muhalif davranışlar seziyorum Koç’larda , İş Bankası falan filan söylemler ...

Doğan Holding pes etti , sıra Koç !?

ilginçtirki , Muhalif oldukları için geçtiğimiz aylarda bir çok şirkete dağıtılan yatırım teşvikinden yararlanabildiler ne de Hurda teşvikinden ses seda yok ,

ihracatlar tıkandı !!!

8.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    acaba diyorum , Ömer ve Ali Koç�un sonuda Cem Uzan gibimi olucak ,, Koç Holdingi bitiriceklermi ,, çünkü çok muhalif davranışlar seziyorum Koçâ��larda , İş Bankası falan filan
    Sayın İzmir Koçlarla Cem Uzan ı aynı kefeye koymanız bile hoş değil.Traktördeki satışların düşme nedeni olarak teşviğin önümüzdeki yıl uygulanmaya başlayacağından çoğu kişinin alışları ötelemesi olarak görüyorum.Tabii ki bu nedenlerden bir tanesi.Son sunumda açık açık belirtmişler.Seçimler ne getirir ne götürür bilemem ama önümüzdeki yılla birlikte farklı bir traktör görebiliriz.Bu yazdıklarımla kimseyi etkilemek istemem yanlış da düşünmüş olabilirim.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 153/802 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •